Moqui Marble Utah - pár

harmonizace čaker - plodnost - vyrovnání jing a jang 

  Moqui Marbles, neboli také šamanské kameny, žijící kameny či hromové kuličky jsou zvláštní kameny, obdařené velkou silou. Název dostaly podle indiánů kmene „Moqui“ (Utah USA), na jejichž území se tyto kameny nacházejí. Převážná část tohoto navajského území byla prohlášena za národní památku a kameny se na tomto území již nesmí těžit, proto jsou čím dál vzácnější. Kameny Moqui Marbles se nacházejí v navajských pískovcových skalách. Jsou tvořeny pískovcem a "obalem" tvořeným železnou rudou se sloučeninami manganu, titanu a paladia. 

Žijící kameny se dělí na dva typy - ženský - Jin (kulatější, hladší a bez výstupků - levotočivá energie) a mužský - Jang (hrubší povrch, výstupky, někdy tvar podobný létajícímu talíři - pravotočivá energie). Pokud jsou kameny používány samostatně, pak jsou výborné pro meditaci, vesměs se ale používají ve dvojici, protože napomáhají vyrovnat mužské a ženské energie uvnitř nás (jin jang), čímž osvobozují naši přirozenost a tvořivost. Žijící kameny Moqui Marbles, jak věří domorodí indiáni, v sobě nesou paměť šamanů. Indiáni je používali hojně, a to nejen k šamanským rituálům, ale i jako talismany pro plodnost, štěstí, zdraví a dobré vztahy uvnitř rodiny. Každá rodina vlastnila alespoň jednu dvojici těchto kamenů.

Moqui Marbles působí na celý čakerní systém, pomáhají sladit a vyrovnat energie v jednotlivých čakrách, odstraňují blokády, harmonizují. Pokud jsou kameny Moqui Marbles umístěny v místnosti, působí jako nenápadní ochránci vašeho domova a všech jeho obyvatel. Kameny chrání a harmonizují celý prostor, navozují přátelskou atmosféru plnou klidu a pohody, navíc vás ochrání před falešnými přáteli a nehodami všeho druhu.

Kameny mají velkou léčivou moc, jelikož dokáží obnovit přirozené schopnosti lidského těla - samočistící a auto regenerační schopnost i imunitu - a to tím, že uvedou všechny energie do původního stavu, stavu rovnováhy. Jejich působení blahodárně působí na celý organismus, čakerní systém i energetické tělo člověka. Kameny Moqui Marbles harmonizují všechny čakry a meridiány, používají se k odblokování a čištění. Vzhledem k tomu, že kameny aktivují auto regenerační schopnost organismu, urychlují léčení a potlačují bolest.

Při léčení je třeba dbát na správné přikládání kamenů. Platí pravidlo, že "mužský kámen" se vždy přikládá na slabou nebo nemocnou část těla, ženský kámen na opačnou část těla. Jakmile položíte druhý kámen na své místo, uzavřete tím energetický okruh, což pocítíte v podobě toku energie.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4544
590 Kč
Moqui Marble Utah - pár
  • cena za pár
  • velikost kamene : cca 3 cm
  • váha kamene : pár celkem cca 80-100g
  • původ : Utah
  • náhodný výběrDoplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Hnědá
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…