Nerost serafinit surový Sibiř 50g

léčení - láska - osvícení

Jsem kamenem duchovního osvícení. Skvělým způsobem otevírám možnosti samoléčby. Jsem jeden z krystalů umožňující navázat spojení s andělskou říší a současně otevírám korunní a vyšší korunní čakru. Svému majiteli pomáhám vést se hlasem srdce a mám citlivý očistný účinek na srdeční čakru, kterou otevírám lásce. Moje opeřená křídla vás vyzvednou k vyšším duchovním vibracím.     
Podněcuji k činnosti míchu, kterou spojuji s éterickým tělem zejména v místech za srdcem. Dokáži uvolňovat svalové napětí v celém těle až ke krku. Posloužím při potlačování zimnice. Pomáhám snižovat tělesnou hmotnost.     

 

Nádherný surový Serafinit, který se nalézá pouze na Sibiři a už nyní ho začíná být nedostatek.

Tento výjimečný krystal je spojený a andělskou říší a především se Serafíny, což jsou vysoce postavení Andělé. Kámen připomíná nádherná stříbrná křídla, která nás vedou k vyšším duchovním vibracím a čistým hodnotám.

 

Znamení zvěrokruhu: ryby

Očista: opláchněte pod vlažnou vodou nebo vykuřte vykuřovadlem, poté nabijte krátce na slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: 754
750 Kč
Nerost serafinit surový Sibiř 50g
  • minerální kámen : serafinit
  • původ polodrahokamu : Sibiř
  • velikost kamene : 6x4 cm
  • váha kamene : 50 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.