Nerost surový turmalín krystalický Brazílie 21g

energie - klid - léčení - radost - obchod - peníze - láska

Jsem v mnoha ohledech jedinečný kámen, nemám nikdy nepříznivý účinek, působím ve prospěch svého majitele a přináším mu radost, pohlcuji negativní vibrace, odstraňuji stres, zlost, strach, jsem ochranným šamanským kamenem. Propojuji, čistím a harmonizuji čakry, odstraňuji bloky z aury, udržuji v rovnováze mužskou a ženskou energii. Napomáhám pochopení sebe sama i druhých, zvyšuji sebedůvěru, nezávislost a pomáhám získat nadhled nad rozčilujícími situacemi.

Přináším vitální energii, která posiluje srdce, krevní oběh i pohlavní orgány. Posiluji funkci sleziny a jater, čistím krev. Můj vliv není zanedbatelný ani při léčení ženských potíží či poruch, jako je neplodnost, menstruační nepravidelnost a období přechodu. Mírním bolesti hemoroidů, pomáhám při náhlé nevolnosti, aktivuji imunitní systém a schopnost odolávat infekčním nákazám.  

Váš turmalín.

 

Černý turmalín krystalický je samostatným hladkým krystalem s velmi unikátní silnou energií, jako zdroj baterie.  Krystalický turmalín má výhodu, že jej můžeme držet v ruce a má hladší strukturu, než klasické ,,ostré,, turmalíny. Tento krystal tak můžeme nosit i s sebou nejen kvůli ochraně a transformaci negativních energií, ale taky jako zásobárnu a uložiště velkého množství energie, kterou krystal má. Dokáže nás velmi rychle očistit a nabít energií pozitivní energií. Je to mistrovský kámen s velmi aktivní energií, která pohlcuje veškeré negativní energie prostředí a také lidí. 

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, štír, rak, váhy

Očista: čistíme krátce pod proudem vlažné vody, nebo ve sklenici vody společně s křišťálem, přes noc, můžeme nabíjet na přímém slunci  

   

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1006
440 Kč
Nerost surový turmalín krystalický Brazílie 21g

 

  • minerální kámen : turmalín 
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení  
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • velikost kamene: 2,5x2,5 cm
  • váha polodrahokamu :  21 g
  • zakoupením získáte přesně tento vyobrazený kámen
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Černá
Název minerálu: Turmalín