Polodrahokam chromdiopsid surový Jakutsko 157g AAA

láska - cesta srdce - radost - nové cíle 

Jsem znám také pod názvem Ruský smaragd. Jsem nádherně sytě zbarvený a můj název je odvozen od řeckého (diopsis – což znamená mající dvě podoby). Je to proto, že z jedné strany mám jednu barvu a z jiných úhlů se vám zobrazuji zase v jiných odstínech.      

Jsem kamenem, který podporuje analytické myšlení, intelektuální schopnosti a paměť a zároveň vás podpořím v následování intuice a zvyšuji vaši schopnost cítění. Disponuji velmi silnými vibracemi, které otevírají, harmonizují a posilují srdeční čakru. Odstraňuji smutek a lítost a mimořádně dobře dokáži hojit bolesti srdce. Vnáším lásku do života na všech úrovních. Odstraňuji staré citové blokády, chybné vzorce chování a špatné vzpomínky. Jdu cestou srdce. Rozvíjím schopnost milovat bez podmínek, soucítit s druhými, odpouštět, být pokorný a skromný. Uchovám ve vás hluboký klid a vyrovnanost, která pramení z poznání sebe sama. V mém tichu lze nalézt sebe sama, svou pravou odvahu (podstatu), odpovědi na všechny otázky, své talenty, způsoby a jak je uplatnit směrem ke společnosti. Pokud vám vyhovuje žít pořád stejně, nikdy nepřekročit hranice známého, jezdit ve stále stejných vyježděných kolejích, a svá tajná přání držet někde stranou, pak je vše v pořádku. Pokud vám to tak již nevyhovuje, je čas na změnu. Je na čase udělat ten první krok (a vy v nitru dobře víte, který to je). Já vás svými vibracemi v tom popostrčím a pomůžu.   

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, štír

Očista: po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků, nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na měsíčním světle, nebo krátce na přímém slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 707
2 990 Kč
Polodrahokam chromdiopsid surový Jakutsko 157g AAA

 

  • minerální kámen : chromdiopsid 
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení: 
  • původ polodrahokamu : Jakutsko
  • velikost kamene: 9x5,5 cm
  • váha polodrahokamu : 157 g
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Chromdiopsid