Polodrahokam krystal křišťálu srostlice Brazílie 141g

síla - ochrana - meditace - harmonie - léčení

Očistěte si mysl. Dám vám věci jasně najevo, mým darem je trpělivost a soustředění. Podívejte se na věci z nové pozitivní perspektivy, osvobozeni od špatných úsudků. Povzbuzuji vaší psychiku, pomáhám k sebezdokonalení, harmonizuji a odstraňuji nahromaděné bloky. Silně zesiluji pozitivní energie a ty negativní umím pohltit. Jsem univerzální a nejúčinější krystal na světě. 

Rád vám pomohu pročistit špatné emocionální nánosy.

Váš křišťál.

 

Světelný prastarý krystal, který nese moudrost a vibrace, které se nesou prostorem a rozeznívají v nás prastarou píseň, kterou zná naše srdce. Energie krystalu je velmi světelná a živá, krystal je jako fontána, která se neustále mění. Křišťál dokáže informace, energie a kódy jak stahovat a ukotvovat skrze vědomí i fyzická těla, tak vykonané práce naopak posílat dál do jiných sfér, neboť vše je s námi propojené. S krystalem přichází určité uvolnění a lehkost, že není potřeba důmyslných technik a studií, ale že věci jsou mnohdy mnohem jednodušší, než se zdá. Křišťál je plný čistoty a vnitřního světla, vysokovibračních energií, které působí na naše pole, pomáhá nám zbavit se a očistit se od všeho, co v momentální chvíli neseme v sobě a snižuje naše vibrace, to mohou být věci na mnoha úrovních, jak energetické bloky, tak i ty myšlenkové.

 

Znamení zvěrokruhu: lev, kozoroh, vodnář

Očista: vložte přes noc do misky s vodou, poté nabijte na přímém slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 443
1 290 Kč
Polodrahokam krystal křišťálu srostlice Brazílie 141g

 

  • minerální kámen : křišťál 
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení: 
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • velikost kamene: 9x5 cm
  • váha polodrahokamu : 141 g
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…