Modrý aragonit leštěné srdce Pákistán 103g

uzemnění - stabilita - energie
 
Jsem velmi silným uzemňujícím kamenem, což znamená, že jsem vhodný k tlumení stresu a hněvu. Dokáži zesilovat energii a používají mě při chronické únavě, k jejímu potlačení. Ve fyzické rovině jsem kamenem, díky němuž se budete cítit příjemně ve vlastním těle! V duchovní rovině dokáži stabilizovat duchovní rozvoj, který se vymkl kontrole. Učím vás trpělivosti a vstřícnosti, bojuji s přecitlivělostí. Jsem dobrý pro lidi, kteří od sebe žádají příliš mnoho. V mentální rovině pomáhám se soustředit a vnáším do mysli přizpůsobivost a toleranci. Dokáži transformovat geopatogenní poruchy a pročišťovat i vzdálené zablokované energetické dráhy. Podporuji imunitní systém, reguluji činnost srdce a centrální nervový systém. Příznivě působím na žaludek a stavbu kostí. Skvěle pomáhám při chronické únavě a proti nespavosti. 

S úctou Váš aragonit.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, panna 

Očista: pod proudem tekoucí vody nebo dýmem z vykuřovací paličky, nabíjení na denním světle 

         

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 972
690 Kč
Modrý aragonit leštěné srdce Pákistán 103g
  • minerální kámen : modrý aragonit
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh a panna
  • velikost kamene : 5,5 cm
  • váha kamene : 103 g
  • původ polodrahokamu : Pákistán
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál

       Jak drahé kameny energeticky očistit? ♥

 

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene.

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Srdíčka
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Aragonit
Položka byla vyprodána…