Palo Santo dřevo špalík

Palo Santo - očišťující svaté dřevo

Je to speciální typ dřeva. Jeho dým očišťuje prostředí, když jej zapálíte. Jeho vůně je zemitá a přírodní, zároveň i mystická.

Palo Santo doslova znamená svaté dřevo, pochází z oblasti originálních obyvatel Jižní Ameriky - Indiánů. Už od pradávna toto dřevo používali při ceremoniích na očištění aury a na léčení od negativní energie. Má rovněž uklidňující vlastnosti, otevírá ducha a umožňuje vstup do jiné reality.

Dřevo Palo Santo má své kořeny v Peru a Ekvádoru. Sběr dřeva které prodáváme je kontrolován místní vládou. Tyto stromy jsou velice vzácné a proto se nestínají. Dřevo je sbíráno jenom z padlých stromů.

 

Použití: při ceremoniích na očištění aury a na léčení od negativní energie, při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, k uklidnění, zvýšení citlivosti k jemnohmotným vibracím i navození věšteckých schopností a vizí

Tip: Palo Santo vykuřujte zejména na večer. Skvěle se hodí k očistě ložnice před spaním. Zajistíte si tak klidný spánek a díky jeho lehce afrodiziakální vůni i milostně romantickou atmosféru.

Dřevěný špalíček můžete spalovat ve vhodné vykuřovací nádobě naplněné izolačním pískem, a to bud položením na rozžhavený uhlík, nebo zapálením jeho jednoho konce, který necháte rozhořet, po chvíli sfouknete a položíte na vykuřovací misku.

 

Dbejte zvýšené opatrnosti.

 

 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 722
190 Kč
Kategorie: Vykuřovadla
Palo Santo dřevo špalík
Běžný produkt
  • Palo Santo dřevěný špalík 3ks
  • velikost : cca 10 cm
 
diamant_gaia

 

                                                                                                          

    

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: