Šalvěj bílá a levandule vykuřovací svazek malý

Šalvěj a levandule to je kombinace požehnání a očistění v jednom. 

Bílá šalvěj velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Levandule přináší uklidnění, laskavost a harmonii, z aury odstraňuje negativní vibrace, očišťuje jak na fyzické tak mentální úrovni. Levandule má silný zklidňující účinek a příjemně provoní váš domov. Tato bylinka je skvělým pomocníkem v období psychického vypětí, vyčerpání či nadměrného stresu. Má vysoký relaxační potenciál a prohlubuje svůj efekt během chvilek vašeho odpočinku. Levandule se používá také při problémech s nespavostí, nebo při nervozitě. 

Dým z bílé šalvěje dokáže výborně očistit také krystaly a minerály. Zapalte ji, nechte doutnat a kámen nad dýmem podržte. Očistu minerálů podpoříte tím, že ji budete provádět vědomě, tedy že se během čištění budete soustředit na to, jak se z minerálů smývá vše, co jim nepatří.  

Na pálení používejte nejlépe nádobky určené k účelům vykuřování, jako jsou přírodní ploché mušle nebo kovové misky. Smotek zapalte, nechte jej rozhořet a poté plamínek sfoukněte. Musí jen doutnat. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část a nechejte ji dohořet, nebo ji uduste zapíchnutím do misky s pískem. 

Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 717
260 Kč –11 % 230 Kč
Šalvěj bílá a levandule vykuřovací svazek malý
Šalvěj bílá a levandule vykuřovací svazek malý
260 Kč –11 %
 
diamant_gaia