Šalvěj bílá a levandule vykuřovací svazek velký

Šalvěj a levandule to je kombinace požehnání a očistění v jednom. 

 Bílá šalvěj velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Levandule přináší uklidnění, laskavost a harmonii, z aury odstraňuje negativní vibrace, očišťuje jak na fyzické tak mentální úrovni. Levandule má silný zklidňující účinek a příjemně provoní váš domov. Tato bylinka je skvělým pomocníkem v období psychického vypětí, vyčerpání či nadměrného stresu. Má vysoký relaxační potenciál a prohlubuje svůj efekt během chvilek vašeho odpočinku. Levandule se používá také při problémech s nespavostí, nebo při nervozitě.

 

 Tip: Dým z bílé šalvěje dokáže výborně očistit také krystaly a minerály. Zapalte ji, nechte doutnat a kámen nad dýmem podržte. Očistu minerálů podpoříte tím, že ji budete provádět vědomě, tedy že se během čištění budete soustředit na to, jak se z minerálů smývá vše, co jim nepatří. 

 

Návod: Na pálení používejte nejlépe nádobky, určené k účelům vykuřování, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misky. Smotek zapalte, nechte jej rozhořet a poté plamínek sfoukněte. Musí jen doutnat. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část a nechejte ji dohořet, nebo ji uduste zapíchnutím do misky s pískem. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál. Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 717
990 Kč
Šalvěj bílá a levandule vykuřovací svazek velký
  • 1 ks vykuřovací svazek šalvěje bílé a levandule
  • velikost : cca 22 cm
 
diamant_gaia