Šalvěj bílá a sladká tráva - vykuřovací svazek

 

Bílá šalvěj roste hlavně v slunné Kalifornii a je jednou z nejsilnějších rostlin pro čištění. Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit našeho ducha a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Používá se k potlačení negativní energie, posílení energie pozitivní. Vykuřování bílou šalvějí osvěží vzduch a může přinést úlevu při nachlazení, rýmě a potížích dýchacích cest. Vnáší světlo a jas do života. Kouř z bílé šalvěje je i silně dezinfekční, což oceníte hlavně v době chřipkové sezony. Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná, kafrová.

Dým z bílé šalvěje dokáže výborně očistit také krystaly a minerály. Zapalte ji, nechte doutnat a kámen nad dýmem podržte. Očistu minerálů podpoříte tím, že ji budete provádět vědomě, tedy že se během čištění budete soustředit na to, jak se z minerálů smývá vše, co jim nepatří. 

Sladká tráva nebo anglicky Sweetgrass, na první pohled nenápadná, při vykuřování mimořádná. Opravdu vonná tráva se vším všudy. S dlouhou rituální obřadní indiánskou historií, součást směsí v dýmkách míru, součást kmenových setkání, součást přechodových obřadů... Vůně vyvolává příjemné pocity a vnitřní harmonii, zacítíte jemné vanilkové tóny.

Na pálení používejte nejlépe nádobky určené k účelům vykuřování, jako jsou přírodní ploché mušle nebo kovové misky. Vršek svazku zapalte, nechte chvíli hořet a poté sfoukněte. Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření. Bílá šalvěj roste hlavně v slunné Kalifornii a je jednou z nejsilnějších rostlin pro čištění a žehnání. Je hojně užívaná k čištění místností tak i k očistě těla a ducha. Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

 

 

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Kód: 7342
350 Kč –31 % 240 Kč
Šalvěj bílá a sladká tráva - vykuřovací svazek
Šalvěj bílá a sladká tráva - vykuřovací svazek
350 Kč –31 %
 
diamant_gaia