Šalvěj bílá a sladká tráva - vykuřovací svazek

Bílá šalvěj roste hlavně v slunné Kalifornii a je jednou z nejsilnějších rostlin pro čištění a žehnání. Je hojně užívaná k čištění místností tak i k očistě těla, ducha duše. Dým a vůně nese sebou dle indiánské tradice mír a uzdravení. Je průvodkyní u modliteb a rituálech vzdání díku naší Matce Zemi.

Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Používá se k potlačení negativní energie, posílení energie pozitivní. Vykuřování bílou šalvějí osvěží vzduch a může přinést úlevu při nachlazení, rýmě a potížích dýchacích cest. Ovlivňuje ducha a posiluje paměť. Vnáší světlo a jas do života.

Kouř z bílé šalvěje je i silně dezinfekční, což oceníte hlavně v době chřipkové sezony.

Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná, kafrová - bylinná. 

Tip: Dým z bílé šalvěje dokáže výborně očistit také krystaly a minerály. Zapalte ji, nechte doutnat a kámen nad dýmem podržte.

Očistu minerálů podpoříte tím, že ji budete provádět vědomě, tedy že se během čištění budete soustředit na to, jak se z minerálů smývá vše, co jim nepatří. 

 Použití: Na pálení používejte nejlépe nádobky, určené k účelům vykuřování, jako jsou přírodní ploché mušle nebo kovové misky. Vršek svazku zapalte, nechte chvíli hořet a poté sfoukněte. Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

 

 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Kód: 7342
350 Kč –31 % 240 Kč
Šalvěj bílá a sladká tráva - vykuřovací svazek
Šalvěj bílá a sladká tráva - vykuřovací svazek
350 Kč –31 %
 
diamant_gaia