Šalvěj bílá vykuřovací svazek šamanský malý

Pročistěte si svůj životní prostor od negativní energie.

Šalvěj bílá 

Bílá šalvěj roste hlavně v slunné Kalifornii a je jednou z nejsilnějších rostlin pro čištění a žehnání. Je hojně užívaná k čištění místností tak i k očistě těla, ducha duše. Dým a vůně nese sebou dle indiánské tradice mír a uzdravení. Je průvodkyní u modliteb a rituálech vzdání díku naší Matce Zemi.

Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Používá se k potlačení negativní energie, posílení energie pozitivní. Vykuřování bílou šalvějí osvěží vzduch a může přinést úlevu při nachlazení, rýmě a potížích dýchacích cest. Ovlivňuje ducha a posiluje paměť. Vnáší světlo a jas do života.

Kouř z bílé šalvěje je i silně dezinfekční, což oceníte hlavně v době chřipkové sezony.

Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná, kafrová - bylinná.

 

Tip: Dým z bílé šalvěje dokáže výborně očistit také krystaly a minerály. Zapalte ji, nechte doutnat a kámen nad dýmem podržte.

Očistu minerálů podpoříte tím, že ji budete provádět vědomě, tedy že se během čištění budete soustředit na to, jak se z minerálů smývá vše, co jim nepatří. 

 

Použití: Na pálení používejte nejlépe nádobky, určené k účelům vykuřování, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misky. Vršek svazku zapalte, nechte chvíli hořet a poté sfoukněte. Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

 

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 716
190 Kč
Šalvěj bílá vykuřovací svazek šamanský malý
  • 1 ks vykuřovací svazek šalvěje bílé 
  • velikost : cca 10cm
 
diamant_gaia

 

                                                                                                          

    

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení