Alchymická mísa - ve spojení s lemurským křišťálem

 

~ CHCI SI PUSTIT ZVUKOVOU UKÁZKU ~ 

 

Pojmenování ALCHYMICKÁ napovídá, že došlo k chemické úpravě křišťálu při výrobě mísy. Přeměna křišťálu do tvaru mísy a „vmíchání“ lemurského krystalu do křišťálu. Vykrystalizování lze vidět na povrchu mís, nádherné krystalky vytváří originální vzhled.  

Tento proces je technologicky náročný a jedinečný, tomu odpovídá i vyšší cena alchymických mís. Penězi ale nelze dostatečně ohodnotit tuto výjimečnou rukodělnou práci, která nese silné spojení dvou krystalů.

 

Křišťálová mísa s lemurským křišťálem Duch HOLUBICE - tón F, 4. čakra srdce

„Mír je vždy vítán.“

Když máme před sebou tohoto krásného bílého ptáka, okamžitě myslíme na poselství míru, které s sebou přináší. Symbol lehkosti, svobody a rozletu duše. Duch holubice nám pomáhá přivítat více klidu do života. Probouzí naději, lásku k sobě i k druhým. Zesílí oddanost procítěnou v každém okamžiku, kdy si nesmrtelná a věčná duše uvědomuje svou lásku k Zemi. 

V kombinaci s frekvencí krásné křišťálové mísy, toto spojení zesiluje a zesiluje i díky spolupráci s tímto duchovním zvířetem. 

Spojujte se s vibrací mísy alespoň 5 minut denně.

Lemurský křišťál nese záznamy a energie, které sahají do velmi dávných dob Lemurie, Atlantidy, vzniku Země, lidstva. Je také propojovatelem do vyšších dimenzí, a zároveň vytváří most do zemských sfér. Podporuje telepatické schopnosti. Je prosvětlovačem, propojovatelem a značně navyšuje vibrace.

 

Křišťálové mísy jsou ručně vyráběné z křemenného skla. Se svými individuálními frekvencemi pracují s fyzickým tělem i na podvědomé úrovni a rozpouštějí blokády v těle, takže energie mohou opět volně proudit. Zvuk jsou slyšitelné vibrace. Kdyby náš sluch měl větší rozsah a mohl vnímat vibrace všech frekvencí a intenzit, slyšeli bychom hudbu květin a trávy, hor a údolí, zpěv nebe a hvězd stejně jako symfonii našeho vlastního těla.

V každé misce je zakódováno duchovní zvíře, které vás může vést při hře na danou křišťálovou mísu. Pokud ho chcete aktivovat, v duchu se sním spojte a požádejte ho o přítomnost. 

 

Čakra 4.

432 Hz

Součástí balení je semišová palička, taška na přenášení mísy a stabilizační kroužek.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 7636
19 800 Kč
Alchymická mísa - ve spojení s lemurským křišťálem

 

Důvodem, proč jsou křišťálové zpívající mísy ve světě léčení zvukem tak oblíbené, jsou jejich jedinečné energetické vibrace. Mohou posouvat zaseknutou energii a zároveň odstraňovat blokády, občerstvovat mysl, tělo i duši a uvádět je do vyváženějšího stavu.

Zvukové koupele jsou mocnou formou zvukové terapie, dosažené prostřednictvím přenosu vysokých vibračních frekvencí, které májí vést mysl, tělo i duši do hluboké relaxace, kde léčení může probíhat všude tam, kde je to potřeba. Jsou překračujícím způsobem relaxace, který může pomoci zbavit se stresu, osvěžit se a pustit se všeho, co již neslouží.

Zvukové koupele s křišťálovými zpívajícími mísami, jsou nejpřirozenější a nejjednodušší formou alternativního léčení. 

Je to silná praxe, kterou doporučuji prozkoumat. Je to skvělá příležitost k omlazení mysli, těla i duše a nejlepší na tom je, že si můžete vytvořit zvukovou koupel z pohodlí domova! Vše, co musíte udělat, je umožnit, aby léčebné vibrace zaplavily prostor.

Křišťálové mísy jsou mým oblíbeným zvukovým léčivým nástrojem, protože vypadají tak krásně a jejich čisté tóny a frekvence mají jedinečný způsob, jak proniknout do našich energetických polí. Navíc si s nimi můžete vytvořit krásné intervaly a triády, které mohou vyvolat různé emoce a pocity. Díky jejich silnému hlasu a tomu, jak výrazně znějí, mají jedinečný způsob, jak okamžitě po poklepání uklidnit nervovou soustavu. Poskytují okamžitou úlevu od stresu. 

Je možné, že při hře k vám začnou chodit vizuální obrazy – ať už vidění spousty barev, nebo cesty prostorem. Nedivte se, když se začnou uvolňovat různé emoce, ať už pláčem nebo smíchem.

 

Chcete-li vytvořit silnou zvukovou lázeň s křišťálovými zpívajícími mísami, zkuste:

  1. očistěte si prostor
  2. vezměte si křišťálovou zpívající mísu, a než vytvoříte nějaký zvuk, podržte ji v rukou a nastavte záměr pro vaše sezení
  3. pak jemně udeřte paličkou do okraje mísy 
  4. dovolte své mysli soustředit se na zvuky a záměr, který jste nastavili, když tony jemně mizí …
  5. opakujte úder do mísy po celou dobu zvukové koupele a snažte se sledovat pomalý rytmus, protože je mnohem účinnější při zklidnění mysli a těla 
  6. intuitivně a jemně, můžete hrát na misku kolem jejího okraje  
  7. po dokončení si dopřejte chvilku ticha a zároveň se soustřeďte na dech 
  8. po dokončení je dobré vyčistit své nástroje, pro tzv. zahojení zvuku po provedené terapii

Křišťálové mísy jsou vyrobeny z 99,9 % krystalického křemíku, který se vyskytuje přirozeně v přírodě ve formě krystalického křišťálu. Vytváří zvukové vlny procházející tělem člověka až do buněčné úrovně a skrze tuto rezonanci tělo harmonizují a navrací do stavu rovnováhy.

Vše ve Vesmíru, včetně našich těl, vibruje na určité frekvenci. Křišťálové mísy vytváří svým zvukem silné léčivé pole, harmonizují čakry, meridiány, přenáší vibrace do aury člověka a pozitivně ovlivňují mozek.

Křišťálové mísy jsem vybírala srdcem a intuicí. Vnímám je jako živé bytosti, naladěné na léčivou frekvenci.

  • součástí je též kvalitní a praktický polstrovaný obal s uchy pro snadnější transport
  • velikost : 16x16cm