Čakrové křišťálové ladičky - 432 Hz - ruční výroba


Máte zájem o tyto Čakrové ladičky? Kontaktujte nás na info@gaiacrystal.cz  

 

 

Díky práci s těmito ladicími vidlicemi se můžete napojit na transformační sílu zvuku a vibrací. Tyto ladicí vidlice vyrobené z kvalitního křišťálu, produkují čiré a čisté tóny, které pronikají hluboko do těla a energetického pole. Terapeutické ladičky jsou tzv. zvukové rezonátory, precizně vyladěné do konkrétních tónů a frekvencí. 

Mohou se používat při různých typech terapie, obvykle přikládáním k vybraným částem těla. Vynikající k odpočinku po praktikování jógy nebo před meditací jako ladící zvukový doplněk. 

Praktická sada obsahuje všechny tóny, díky nimž můžete harmonizovat každou čakru. Již nemusíte zaměřovat pozornost pouze na jednu oblast ale můžete vyladit všechny čakrová centra.

Použití ladicí vidličky je jednoduché a přitom tak hluboké. Jemně udeřte do vidličky gumovým povrchem úderné tyčky. 

Ladičky jsou mocný nástroj pro hojení, rovnováhu a transformaci. Tyto jemně zpracované ladící vidlice jsou speciálně navrženy tak, aby rezonovaly na frekvenci 432Hz, známé jako frekvence „Země - Gaii“ nebo frekvence „Stvoření světa“. 

 

Vyrovnání mozkových hemisfér

Spuštění procesu samoléčení 

Očištění od negativní energie

Uvolnění tíživých myšlenek

 

Nástroje naladěné na 432 Hz ladí celé naše tělo do stavu harmonie, mají dokonce tu moc harmonizovat až na úrovni DNA a přepisovat jí.

Navíc bylo prokázáno, že kmitočet 432 Hz velmi citlivým způsobem "komunikuje" se srdeční čakrou, stimuluje v ní harmonizační procesy a napomáhá jejímu otevření. Z tohoto důvodu je zjevné, že tato klíčová frekvence má zřetelný pozitivní vliv i na duchovní vývoj posluchače.

Terapeutická sada křišťálových ladiček dodávaná s kufříkem na přenášení a bezpečné uskladnění vidlic. Součástí jsou také 2 pogumované úderné křišťálové tyčky. 

Vyrobeno z nepálského křišťálu - 99,993% čistoty. Unikátní výrobní proces. 

Na míru upravená barva - každá vidlice má barvu čakry, které náleží. Hluboký, čistý a zvučný zvuk.

Každá ladicí vidlice je testována nejmodernějším systémem, který identifikuje její zvuk. 

Tóny a čakry:
C4 - 1. Kořenová čakra
D -  2. Sakrální čakra
E -  3. Solar plexus
F -  4. Srdeční čakra
G - 5. Krční čakra
A - 6. Třetí oko
B - 7. Korunní čakra
C3 - Kořenová čakra

 

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 7634
24 500 Kč
Čakrové křišťálové ladičky - 432 Hz - ruční výroba