Křišťálová mísa dým bíle šalvěje, Duch ČMELÁKA

 

~ CHCI SI PUSTIT ZVUKOVOU UKÁZKU ~ 

 

Křišťálová mísa Duch ČMELÁKA - tón F, 4. srdeční čakra

„Sleduj svůj sen, bez ohledu na to, jak velký se ti zdá.“

Duch čmeláka učí jak se stát soustředěný a nepřemožitelný. Ať už nás má probudit do přítomného okamžiku, nebo nás naučit, jak se plně zapojit do našeho tvůrčího snažení, klíčem je soustředit se s úmyslem a být cílevědomý. Čmelák nám také ukazuje, že veškerý život je na sobě závislý. 

Požádejte čmeláka o pomoc, když: 

 • Potřebujete posílit vlastní síly. 
 • Potřebujete pomoc při komunikaci s ostatními lidmi. 
 • Ptáte se, jestli jste v souladu se svými životními cíli. 
 • Chcete následovat svůj vnitřní hlas a moudrost. 
 • Podpořit, abyste dokázali to, co se ostatním může zdát nemožné. 

Křišťálové mísy jsou ručně vyráběné z křemenného skla. Se svými individuálními frekvencemi pracují s fyzickým tělem i na podvědomé úrovni a rozpouštějí blokády v těle, takže energie mohou opět volně proudit. Zvuk jsou slyšitelné vibrace. Kdyby náš sluch měl větší rozsah a mohl vnímat vibrace všech frekvencí a intenzit, slyšeli bychom hudbu květin a trávy, hor a údolí, zpěv nebe a hvězd stejně jako symfonii našeho vlastního těla.

V každé misce je zakódováno duchovní zvíře, které vás může vést při hře na danou křišťálovou mísu. Pokud ho chcete aktivovat, v duchu se sním spojte a požádejte ho o přítomnost. 

Čakra 4.

432 Hz

Součástí balení je semišová palička, taška na přenášení mísy a stabilizační kroužek.

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: 7863
11 800 Kč
Křišťálová mísa dým bíle šalvěje, Duch ČMELÁKA
Křišťálová mísa dým bíle šalvěje, Duch ČMELÁKA
Novinka

 

Důvodem, proč jsou křišťálové zpívající mísy ve světě léčení zvukem tak oblíbené, jsou jejich jedinečné energetické vibrace. Mohou posouvat zaseknutou energii a zároveň odstraňovat blokády, občerstvovat mysl, tělo i duši a uvádět je do vyváženějšího stavu.

Zvukové koupele jsou mocnou formou zvukové terapie, dosažené prostřednictvím přenosu vysokých vibračních frekvencí, které májí vést mysl, tělo i duši do hluboké relaxace, kde léčení může probíhat všude tam, kde je to potřeba. Jsou překračujícím způsobem relaxace, který může pomoci zbavit se stresu, osvěžit se a pustit se všeho, co již neslouží.

Zvukové koupele s křišťálovými zpívajícími mísami, jsou nejpřirozenější a nejjednodušší formou alternativního léčení. 

Je to silná praxe, kterou doporučuji prozkoumat. Je to skvělá příležitost k omlazení mysli, těla i duše a nejlepší na tom je, že si můžete vytvořit zvukovou koupel z pohodlí domova! Vše, co musíte udělat, je umožnit, aby léčebné vibrace zaplavily prostor.

Křišťálové mísy jsou mým oblíbeným zvukovým léčivým nástrojem, protože vypadají tak krásně a jejich čisté tóny a frekvence mají jedinečný způsob, jak proniknout do našich energetických polí. Navíc si s nimi můžete vytvořit krásné intervaly a triády, které mohou vyvolat různé emoce a pocity. Díky jejich silnému hlasu a tomu, jak výrazně znějí, mají jedinečný způsob, jak okamžitě po poklepání uklidnit nervovou soustavu. Poskytují okamžitou úlevu od stresu. 

Je možné, že při hře k vám začnou chodit vizuální obrazy – ať už vidění spousty barev, nebo cesty prostorem. Nedivte se, když se začnou uvolňovat různé emoce, ať už pláčem nebo smíchem.

 

Chcete-li vytvořit silnou zvukovou lázeň s křišťálovými zpívajícími mísami, zkuste:

 1. očistěte si prostor
 2. vezměte si křišťálovou zpívající mísu, a než vytvoříte nějaký zvuk, podržte ji v rukou a nastavte záměr pro vaše sezení
 3. pak jemně udeřte paličkou do okraje mísy 
 4. dovolte své mysli soustředit se na zvuky a záměr, který jste nastavili, když tony jemně mizí …
 5. opakujte úder do mísy po celou dobu zvukové koupele a snažte se držet pomalý rytmus, protože je mnohem účinnější při zklidnění mysli a těla 
 6. intuitivně a jemně, můžete hrát na misku kolem jejího okraje  
 7. po dokončení si dopřejte chvilku ticha a zároveň se soustřeďte na dech 
 8. po dokončení je dobré vyčistit své nástroje, pro tzv. zahojení zvuku po provedené terapii

Křišťálové mísy jsou vyrobeny z 99,9 % krystalického křemíku, který se vyskytuje přirozeně v přírodě ve formě krystalického křišťálu. Vytváří zvukové vlny procházející tělem člověka až do buněčné úrovně a skrze tuto rezonanci tělo harmonizují a navrací do stavu rovnováhy.

Vše ve Vesmíru, včetně našich těl, vibruje na určité frekvenci. Křišťálové mísy vytváří svým zvukem silné léčivé pole, harmonizují čakry, meridiány, přenáší vibrace do aury člověka a pozitivně ovlivňují mozek.

Křišťálové mísy jsem vybírala srdcem a intuicí. Vnímám je jako živé bytosti, naladěné na léčivou frekvenci.

 • velikost : 18,5x16cm
 • součástí je též kvalitní a praktický polstrovaný obal s uchy pro snadnější transport