Křišťálová mísa s držadlem Duch CHAMELEONA - malá

 

Křišťálová mísa Duch CHAMELEONA - tón B, 7. korunní čakra

„Jeden měkký krok za druhým vás dostane tam, kde právě teď chcete být.“

Toto malé stvoření je velmi fascinující. Při práci s tímto duchovním zvířetem a křišťálovým kalichem, vám chameleon připomíná, že je možná čas udělat nějaké změny. 

„Barva“, kterou právě nosíte, už neodpovídá vašemu okolí a emocionálnímu stavu. Je čas jít dál a Duch chameleona vám ukazuje, že změna je možná něžným a láskyplným způsobem, který vyhovuje vašemu vlastnímu tempu! Duch chameleona chce, abyste začali sami analyzovat a přemýšlet a zjistili, jaká „barva“ vám v této části života nejvíce vyhovuje.

Chameleon vás provede s lehkostí životními změnami a dodá vám potřebnou sebedůvěru. 

 

Křišťálové mísy jsou ručně vyráběné z křemenného skla. Se svými individuálními frekvencemi pracují s fyzickým tělem i na podvědomé úrovni a rozpouštějí blokády v těle, takže energie mohou opět volně proudit. Zvuk jsou slyšitelné vibrace. Kdyby náš sluch měl větší rozsah a mohl vnímat vibrace všech frekvencí a intenzit, slyšeli bychom hudbu květin a trávy, hor a údolí, zpěv nebe a hvězd stejně jako symfonii našeho vlastního těla.

V každé misce je zakódováno duchovní zvíře, které vás může vést při hře na danou křišťálovou mísu. Pokud ho chcete aktivovat, v duchu se sním spojte a požádejte ho o přítomnost. 

Křišťálová mísa s držadlem je zdrojem stejně intenzivních vibrací jako klasické křišťálové mísy, ale díky držadlu s ni můžete volně pohybovat v prostoru i kolem těla klienta, což přináší nový typ vjemů těchto nádherných harmonizujících vibrací.

Čakra 7.

432 Hz

Součástí balení je semišová palička a taška na přenášení mísy.

 

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 7438
7 900 Kč
Křišťálová mísa s držadlem Duch CHAMELEONA - malá

 

Důvodem, proč jsou křišťálové zpívající mísy ve světě léčení zvukem tak oblíbené, jsou jejich jedinečné energetické vibrace. Mohou posouvat zaseknutou energii a zároveň odstraňovat blokády, občerstvovat mysl, tělo i duši a uvádět je do vyváženějšího stavu.

Zvukové koupele jsou mocnou formou zvukové terapie, dosažené prostřednictvím přenosu vysokých vibračních frekvencí, které májí vést mysl, tělo i duši do hluboké relaxace, kde léčení může probíhat všude tam, kde je to potřeba. Jsou překračujícím způsobem relaxace, který může pomoci zbavit se stresu, osvěžit se a pustit se všeho, co již neslouží.

Zvukové koupele s křišťálovými zpívajícími mísami, jsou nejpřirozenější a nejjednodušší formou alternativního léčení. 

Je to silná praxe, kterou doporučuji prozkoumat. Je to skvělá příležitost k omlazení mysli, těla i duše a nejlepší na tom je, že si můžete vytvořit zvukovou koupel z pohodlí domova! Vše, co musíte udělat, je umožnit, aby léčebné vibrace zaplavily prostor.

Křišťálové mísy jsou mým oblíbeným zvukovým léčivým nástrojem, protože vypadají tak krásně a jejich čisté tóny a frekvence mají jedinečný způsob, jak proniknout do našich energetických polí. Navíc si s nimi můžete vytvořit krásné intervaly a triády, které mohou vyvolat různé emoce a pocity. Díky jejich silnému hlasu a tomu, jak výrazně znějí, mají jedinečný způsob, jak okamžitě po poklepání uklidnit nervovou soustavu. Poskytují okamžitou úlevu od stresu. 

Je možné, že při hře k vám začnou chodit vizuální obrazy – ať už vidění spousty barev, nebo cesty prostorem. Nedivte se, když se začnou uvolňovat různé emoce, ať už pláčem nebo smíchem.

 

Chcete-li vytvořit silnou zvukovou lázeň s křišťálovými zpívajícími mísami, zkuste:

  1. očistěte si prostor
  2. vezměte si křišťálovou zpívající mísu, a než vytvoříte nějaký zvuk, podržte ji v rukou a nastavte záměr pro vaše sezení
  3. pak jemně udeřte paličkou do okraje mísy 
  4. dovolte své mysli soustředit se na zvuky a záměr, který jste nastavili, když tony jemně mizí …
  5. opakujte úder do mísy po celou dobu zvukové koupele a snažte se držet pomalý rytmus, protože je mnohem účinnější pro zklidnění mysli a těla 
  6. intuitivně a jemně můžete hrát na misku kolem jejího okraje  
  7. po dokončení si dopřejte chvilku ticha a zároveň se soustřeďte na dech 
  8. po dokončení je dobré vyčistit své nástroje, pro tzv. zahojení zvuku po provedené terapii

Křišťálové mísy jsou vyrobeny z 99,9 % krystalického křemíku, který se vyskytuje přirozeně v přírodě ve formě krystalického křišťálu. Vytváří zvukové vlny procházející tělem člověka až do buněčné úrovně a skrze tuto rezonanci tělo harmonizují a navrací do stavu rovnováhy.

Vše ve Vesmíru, včetně našich těl, vibruje na určité frekvenci. Křišťálové mísy vytváří svým zvukem silné léčivé pole, harmonizují čakry, meridiány, přenáší vibrace do aury člověka a pozitivně ovlivňují mozek.

Křišťálové mísy jsem vybírala srdcem a intuicí. Vnímám je jako živé bytosti, naladěné na léčivou frekvenci.

  • velikost : 25x13 cm
  • součástí je též kvalitní a praktický polstrovaný obal s uchy pro snadnější transport