Vodnář / 21.1. - 20.2. /

Vodnář patří mezi vzdušná znamení a vládnou mu planety Saturn a Uran. Pod vlivem Saturnu jsou to lidé klidní, soustředění a vytrvalí. Pod vlivem Uranu jsou zase originální, ale i vznětliví. Jsou sebejistí, nadšení pro život a umí využít, co se naučili. Občas jsou leniví, musí na sobě stále pracovat, zdokonalovat se a tím si plnit ambice a sny.

 

Křišťál - je to kámen, který u vodnářů podporuje trpělivost a vytrvalost.

Tyrkys - odráží vodu i oblohu, pomáhá vodnářům sladit jejich myšlenky se skutečností. Umožňuje jim naplnit láskou jejich duši, aby tak mohli lépe splnit svoji úlohu v tomto životě.

Chryzokol - jeho vlastnosti jsou podobné tyrkysu, navíc přispívá k uchování si nezávislosti.

Opál - umožňuje hlubší prožívání radosti z nových zážitků.

Akvamarín - dává vodnářům pocity volnosti a svobody, kterých je třeba k duchovnímu životu.

Topaz - otevírá cestu k inspiraci.

 

Další minerální kameny, které pomáhají lidem ve znamení Vodnáře -

 amazonitametystfluoritgranát, chalcedon, jaspis, labradorit, lapis lazuli, měsíční kámenobsidián.

 

Každý z minerálů je propojen s konkrétním znamením zvěrokruhu, a ke každému znamení náleží více kamenů, kombinací je tedy mnoho. Výběrem minerálů dle znamení posílíte jejich energii a vibrace, které na vás budou působit lépe, než na kohokoliv jiného. Přesto ale nedoporučujeme brát přiřazení minerálů k jednotlivým znamením příliš dogmaticky. Je to skvělý rozcestník, pokud netušíte, co od drahých kamenů vlastně očekávat a jak si je vybrat. V žádném případě ale neplatí, že byste měli vlastnit pouze kameny, které náleží vašemu znamení. Rozdíl se může projevit v tom, že kameny spadající pod vaše znamení na vás budou účinkovat silněji. Pokud se ale budete soustředit pouze na kameny podle znamení, ochudíte se o jiné skvělé vlastnosti dalších minerálních přátel. 

 

 

Nejprodávanější

Drúza křišťál Tibet 129g
1 190 Kč
108
Fluorit slon tromlovaný 5cm
520 Kč
325
Nahoru
Další produkty
326 položek celkem