Kozoroh / 22.12. - 20.1. /

Lidé narození ve znamení Kozoroha mohou navenek působit nenápadně, ale jsou velice ambiciózní, disciplinovaní, důslední a vytrvalí. Život berou velice vážně, nesetkáte se u nich se spontánním chováním. Jsou typičtí svou pragmatičností a introvertním chováním.

Přednosti: přesnost, bystrost, spořivost, loajalita, odpovědnost, pracovitost

Slabé stránky: manipulativnost, bezohlednost, realista, kritičnost, pesimismus

Charakteristika: Pro jedince narozené ve znamení Kozoroha je typická ctižádost, vytrvalost a trpělivost. Do své práce dávají všechno. I když působí vesele a příjemně, svou podstatou jsou to vážní a zodpovědní jedinci. Jsou velice houževnatí a energičtí. Daří se jim dosahovat cílů, i když musí několikrát začít od začátku, vydrží, dokud nedojdou k uspokojivému výsledku. Ctí tradice a respektují autority. Jsou moudří a dokáží se podřídit pokud to situace vyžaduje. Kozorozi jsou výborní přátelé, kteří vás podrží. jsou vytrvalí a věrní ve vztazích i v práci. Typicky je najdete mezi ekonomy a manažery.

Zdraví: Kozorozi nebývají nemocní. Pokud jsou často nemocní v dětství, tak v dospělosti jejich odolnost roste. Jejich zdraví nejvíce ovlivňuje pesimismu. V takovém případě mohou být náchylní k žaludečním obtížím, bolestem hlavy a onemocněním kůže. Měli by být opatrní na klouby, kosti a zlomeniny. K uzdravení jim pomůže čerstvý vzduch a pozitivní myšlení.

Kozoroh má rád své ověřené postupy, minerální kameny mu pomáhají rozvíjet kreativitu, spontánnost, odbourávají strach z nového a nepoznaného. Pomáhají mu být výborným tahounem ve vedoucím postavení. Díky minerálům je Kozoroh optimističtější a má větší chuť do osobního rozvoje.

Křišťál, záhněda, apofylit, ametyst, angelit, jaspis, onyx, labradorit. 

Minerál apofylit drúza světlá Indie 540
Minerál apofylitová tmavá drúza Indie 539
Polodrahokam apofylit Indie AAA kvalita 498
Nahoru
Další produkty
311 položek celkem