Panna / 23.8. - 22.9. /

Lidé narození ve znamení Panny chtějí mít v životě vše uspořádané a přehledné. Vždy se řídí rozumem. Mají rádi jistotu a bezpečí, nehoní se za nereálnými sny. Jsou skoro až posedlí plánováním všeho ve svém životě. Většinou dosahují vytyčených cílů, protože jsou velice důkladní, pracovití, šikovní a pilní.

Přednosti: praktičnost, systematičnost, důslednost, spolehlivost

Slabé stránky: realismus, pesimismus, hospodárnost, kritičnost, urážlivost

Charakteristika: Panny mají silně vyvinutý smysl pro pořádek a systém. Jsou to lidé velice praktičtí a manuálně zruční. Skvěle se soustředí na zadaný úkol. Práci jim velice usnadní, když je kolem pořádek. Lidé ve znamení Panny jsou velice inteligentní, schopni vysoké koncentrace a důslední, což jim dává předpoklad k úspěchům ve vědeckých, ale i uměleckých úkolech. Rádi se řídí podle svých zásad, jsou konzervativní a opatrní.

Zdraví: Panny bývají obvykle zdravé, pokud si přehnanou nervozitou a pracovním nasazením nezpůsobí žaludeční potíže, problémy se zažíváním nebo bolesti hlavy. Měli by si dát pozor na bolesti zad, revma a artritidu.

Kameny pro Panny tlumí jejich podrážděnost a kousavost. Pomáhají Pannám zmírnit jejich náladovost a nepřizpůsobivost, také posilují jejich intuici, jasné myšlení a čisté emoce.

Lapis lazuli, ametyst, citrín, jaspis, bronzit, sodalit, olivín, achát, fluorit, kyanit, amazonit, jantar, apatit.

 

Ametystová drůza AAA Uruquay 387
Ametystová drůza TOP Uruquay 385
Ametyst drůza extra Uruquay 384
Ametystová drůzička Uruquay
1 990 Kč
383
Nahoru
Další produkty
126 položek celkem