Larimar leštěný velký extra kv. Dominikánská r. 1kg

 ženskost - meditace - napojení na zdroj - spřízněná duše 

Jsem kamenem pro všechny, kdo hledají svou spřízněnou duši. Dokáži vyléčit zranění z minulých vztahů a také stará traumata. Funguji rovněž jako průvodce duše po pravé cestě životem. Pomáhám odstranit vsugerované bloky, omezení a vzorce chování. Pomáhám člověku vyrovnat se se sebou samým, odpustit sobě i druhým a otevřít se tak novým příležitostem. 

Jsem kamenem velmi vhodným pro všechny ženy, protože jsem ve spojení s energií Bohyně Země a pomáhám naladit se na vaši přirozenou ženskost. Pomáhám také se vstupem do jiných dimenzí a při kontaktu s anděly, duchovními průvodci, nanebevzatými mistry a dalšími. 

Jsem spojením se starou moudrostí Atlantidy, ke kterému může dojít během meditace nebo spánku.

S láskou a úctou váš larimar.

 

Jeden z nejnádhernějších kamenů světa, modrý larimar, přináší do našeho srdce a mysli klid rozlehlého oceánu a nad ním se klenoucí modré oblohy. Larimar je velmi vzácným kamenem, který se těží pouze na jediném nálezišti na světě a to na ostrově Hispaniola, který patří Dominikánské Republice. Právě v tam je nejvíce spojován s delfíny a proto se mu také říká kámen delfínů. Další název pro larimar je "kámen Atlantidy". Podle slavného proroka Edgara Cayce je Dominikánská republika pozůstatkem ztraceného kontinentu Atlantidy. Zajímavé je, že to byl právě Cayce, jenž už zhruba před 60 lety předpověděl objevení nového modré kamene v Karibiku.Tento kámen používali k výrobě šperků už domorodí indiáni z kmene Taino, pak byl ale zase na mnoho let zapomenut. Zase objeven roku 1916 a poté znovu v 70. letech, kdy jej našel geolog Miguel Mendez a pojmenoval jej po své dceři Larisse a přidal k názvu slovo mar, které znamená moře.  

 

 Znamení zvěrokruhu: rak, ryba, štír
Očista: velmi mu svědčí voda a proto jej vodou čistíme i nabíjíme, ideálně v misce s vodou při úplňkové noci, tímto způsobem si lze vyrobit posvěcenou vodu, nejen, že kámen očistíte, ale vodu z misky, kde byl předtím pár hodin larimar, nevyhazujte, ale uschovejte a můžete ji pak používat k různým obřadům a rituálům  

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 942
21 000 Kč
Larimar leštěný velký extra kv. Dominikánská r. 1kg

 

 

  • kámen : larimar 
  • původ : Dominikánská republika
  • velikost kamene: 11x9 cm
  • váha kamene : 1,03 kg
  • zakoupením získáte přesně tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Larimar
Položka byla vyprodána…