Libyjské sklo Egypt 27g

 

Stejně jako dobře známe vltavíny, libyjský tektit/sklo nepochází ze Země ale z vesmíru, přiletěl k nám jako meteorit na území Líbye.Tento vzácný kousek horniny je opředen tajemstvím a magickou silou. O této síle věděl i egyptský faraon Tutanchamon, nechal se pohřbít se šperkem ve tvaru scarabea z libyjského skla. Věřil, že ho převede do vyšších sfér a dimenzí po jeho smrti. Vypraví se, že v době kamenné, před 30 - 18 tisíci lety ho lidé používali k výrobě štípaných nástrojů. To lze poznat i na struktuře těchto kousků. Tento nadpozemský unikát lze vnímat jako Boží vzkaz, který nese ohromnou moudrost a poznání multidimenzionality. Nese na Gaiu sílu z hvězd. Lze z něj načíst esenci a energii slunce. Působí hlavně na solární čakru, pomáhá s přijetím sebe sama, vede nás k pocitu vnitřního naplnění, radosti a životu v souladu s vesmírnými zákony. Posiluje hojnost a kreativitu, pomáhá k sebepoznání každého, kdo je připraven propojit svou představivost s cestou svojí duše.

Jste připraveni shodit ze sebe přesvědčení, která jsou spojená s životem v lidském těle a která omezují tvůrčí schopnosti i představivost? V propojení s libyjským sklem, pochopíte, že celý vesmír se skrývá uvnitř vás. Dá vám poznat neomezený potenciál.

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 6561
3 190 Kč
Libyjské sklo Egypt 27g

 

  • minerální kámen : libyjské sklo
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení : 
  • původ polodrahokamu : Egypt
  • velikost kamene: 5x4 cm
  • váha polodrahokamu : 27 g
  • zakoupením získáte přesně tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Žlutá