Polodrahokam nefrit leštěná koule a podstavec Sibiř AAA

životní síla - hojnost - moudrost

Účinně uklidňuji nervový systém. Harmonizuji nefungující vztahy. Pomáhám realizovat touhy a vášně. Mám nejblíže k centru srdce. Jsem starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, přitahuji lásku, mám sílu prodlužovat život, přitahuji peníze, dodávám prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedávám moudrost ducha, chráním před neštěstími a nehodami, pomáhám předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Jsem symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináším do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuji emoce a podrážděnost, uklidňuji mysl. Jako kámen snů, položen na čele, přináším sny nahlížející do hloubky vašeho nitra.
Váš nefrit.

 

Jedinečná leštěná koule s krásnou kresbou. Součástí je i podstavec, který je vytvořen ze stejného kusu kamene jako koule. Leštěné koule jsou krásným bytovým doplňkem. Nádherně se budou vyjímat na pracovním stole. Budou vyzařovat pozitivní energii a zároveň pohlcovat elektromagnetický smog.

 

Znamení zvěrokruhu: rak, váhy

Očista: vlažnou vodou, nabíjíme ho dostatečně dlouho, podle možností i po celý den, na přímém slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Skladem (1 ks)
Kód: 408
13 900 Kč –28 % 9 900 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Polodrahokam nefrit leštěná koule a podstavec Sibiř AAA
Akce
13 900 Kč –28 %
  • minerální kámen : nefrit
  • původ polodrahokamu : Sibiř
  • průměr koule : 6 cm
  • velikost podstavce : 10x7 cm
  • váha kamene : 500 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 

diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: