Magická super sedmička enhydro, voda Zimbabwe 110g

duchovní dary - vzestup vědomí - propojenost - holistické léčení

 

Bubliny vody se zachytily uvnitř krystalu, když krystal rostl. Nejcennější Enhydro krystaly jsou ty, které mají pohyblivé bubliny. V krystalu je přítomna vzduchová kapsa, která způsobuje pohyb bubliny vody nahoru a dolů přímo v kapse. Ostatní Enhydro krystaly mají také vodní bubliny uvnitř, ale jsou obvykle nehybné. To však neznamená, že jsou méně krásné a úžasné. Enhydro krystaly obsahují vodu, která je přes sto milionů let stará! Enhydro je převzato z řeckého slova znamenajícího „jako voda uvnitř“. 

Voda uvnitř krystalu je bez kontaminantů průmyslového znečištění. To z něj dělá ideálního pomocníka pro zachování čisté mysli. Tato voda může být považována za elixír poznání a ukrývá veškerou čistotu Božského plánu s planetou Gaiou i lidmi. Můžete meditovat s krystalem Enhydro s cílem spojit se s božským plánem. Tento krystal vám také poskytne silné a přímé spojení s vašimi Akášickými záznamy. Práce s tímto vzácným krystalem je velmi dobrá pro čištění nahromaděných toxinů ve vašem těle. Enhydro krystal vám pomůže vyjádřit se a sdělit vaše pocity z úrovně srdce. Otevře vás hlubokým úrovním bytí a přijímání božské lásky.

 

 

Super Sedmička je jeden z nejsilnějších léčivých kamenů na světě. Jeho naleziště jsou téměř vytěženy a nachází se v Brazílii a USA. Na světě snad neexistuje lepší krystal, než je ten, ve kterém kakoxen spolu s ametystem, záhnědou, křemenem, sagenitem - čirým křišťálem s rutilem, goethitem a lepidokritem spojil své síly dohromady do jednoho mocného léčivého kamene. Tento úžasný kámen aktivuje všechny čakry a bio magnetické pole našeho fyzického těla, stejně jako aktivuje jiné krystaly kameny, umístěné vedle něj. „Svatá sedmička“ poskytuje vedení na cestě životem a dává podporu pro přijímání duchovních darů. Přináší nám klid a pocit naprosté bezpečnosti a vzájemného propojení mezi blízkými lidmi.

Super Sedmička spojuje celé lidstvo a vede nás, abychom pomohli změnit vibrační úroveň celé planety. Pomáhá v osobním vzestupu tím, že nám rozvíjí naše psychické dary, zejména psychické vědění, které nás směřuje jít správnou cestou pro naše vlastní duchovní osvícení a povznesení. Pomáhá při léčení fyzických, duševních a duchovních chorob. Super Sedm nás naladí na naše vlastní metafyzické schopnosti a spustí rozvoj psychických schopností k dalšímu uzdravení na všech úrovních, jak v našich vlastních životech, tak pro zlepšení světa. 

 

Znamení zvěrokruhu: otevírá, aktivuje a léčí všech sedm čaker těla a je spojen se všemi dvanácti znameními 

Očista: očistěte dýmem z vykuřovadla, nabijte na měsíčním světle

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 6763
7 400 Kč
Magická super sedmička enhydro, voda Zimbabwe 110g
  • minerální kámen : záhněda, ametyst, sagenit, goethit, lepidokrit, křemen, kakoxen
  • velikost kamene : 7,5x4,5 cm
  • váha kamene : 110 gDoplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Fialová
Název minerálu: Ametyst
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…