Polodrahokam morganit surový Nigérie 449g AAA

radost - klid - vnitřní síla - láska - jasné vnitřní vidění - nezávislost

Umím k vám přivolat lásku a udržuje ji. Dodávám odvahu k projevům lásky a vytvářím prostor potřebný k tomu, abyste si skutečně mohli užívat života.

Jako růžový kámen aktivuji a pročišťuji srdeční čakru, do života plného stresu přináším uklidnění a blahodárně působím na nervový systém. Upozorním vás na zlozvyk využívat únikové cesty a na přehnanou ješitnost, která vám může bránit v duchovním rozvoji. Upozorním rovněž na dosud přehlížené potřeby duše. Pomáhám rozpoznávat nenaplněné citové potřeby a nevyjádřené emoce. Jsem velmi účinným kamenem při zahánění nepříznivých myšlenek a podvědomého odporu, jenž brání uzdravení a osobní proměně. Zbavuji člověka duševního návyku stavět se ustavičně do role oběti a otevírám srdce, aby dokázalo přijímat ničím nepodmíněnou lásku a úlevu. Udržuji citovou složku osobnosti ve vyrovnaném stavu, zatímco v těle dochází k psychosomatickým změnám.  

Přezdívá se mi růžový smaragd, též kámen božské lásky přináším lásku ve vztazích ale také k sobě samému a jsem mimořádně vhodný pro zástupkyně něžného pohlaví, kterým pomáhám odhalit jejich vnitřní sílu a krásu. Harmonizuji energii a zvyšuji sebevědomí. Stimuluji sexuální prožitky. Napomáhám správnému proudění krve. Zmírňuji migrény a bolesti způsobené nervovou soustavou.

Potřebujete poznat, co to je skutečná láska a respekt k sobě, jak si udržet své energetické pole čisté a přesto vnímat, co se děle kolem vás? Chcete se naučit být plně přítomná(ý), mít maximálně otevřené vědomí, a přesto se nehroutit pod tíhou všech emocí a pocitů, které ostatní prožívají? Ukáži vám jak na to.

S láskou Váš morganit.

 

Znamení zvěrokruhu: váhy, býk, vodnář

Očista: morganit se čistí pod vodou a nabíjí se na přímém slunci


Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 827
5 890 Kč
Polodrahokam morganit surový Nigérie 449g AAA

 

  • surový minerální kámen : morganit 
  • původ polodrahokamu: Nigérie
  • váha polodrahokamu : 449 g
  • velikost polodrahokamu : 8x7 cm
  • minerální kámen podle znamení váhy
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Růžová
Název minerálu: Morganit
Položka byla vyprodána…