Anděl broušený z křišťálu a zlatý léčitel Brazílie 194g

síla - ochrana - meditace - harmonie - léčení

 Andělé jsou našimi božími pomocníky z duchovního světa, kteří nám pomáhají na cestě životem. Jejich úkolem je podporovat nás, chránit, pomáhat a doprovázet v každé oblasti našeho života bez ohledu na to, jak se chováme. Jsou mocným symbolem ochránce, strážce a osvícení, které má ochranu před vším špatným v životě. Přestože je nemůžeme spatřit jako celou bytost, ukazují se nám alespoň v různých formách. Ve formě světla, barvy, pocitu, symbolu, předmětu nebo nějaké lidské podoby. Jejich křídla jsou tvořena z paprsků světel.

Můžeme je rozdělit do tří základních skupin: strážní andělé, andělé pomocníci a archandělé. V každé z této skupin je nespočet andělů a každý z nich své místo a svou úlohu. Ti andělé, kteří nám jsou nejblíže, jsou naši andělé strážní. Každý z nás má nejméně jednoho anděla strážného, který při nás stojí v dobrém i zlém a miluje nás bezpodmínečnou láskou. Neustále nám pomáhá v boji proti zlu a provází nás všemi cestami osudu.

Andělé nás nikdy nesoudí a vždy za námi pevně stojí!

 

 

Jsem univerzální léčitel. Má hřejivá záře prospívá všemu, co vás trápí. Stejně jako letní slunce, jsem věrný své barvě - zářivé a jasné. A stejně jako slunce, vyzařuji tajemné léčivé schopnosti. Jsem vysoce ceněný v oblasti fyzického zdraví a hojení. Použijte mě k očištění a posílení vnitřních orgánů, pozitivně stimuluji imunitní systém, přivádím tělo do holistické rovnováhy. Vyvažuji energie jing a jang. 

Vyrovnávám všechny čakry. Umožňuji, aby Zlaté světlo Univerzální lásky mohlo proudit do vašeho těla přes korunní čakru. Obklopím vás teplým zlatým světlem slunce a naplním vaše bytí světlem univerzální životní síly.

S láskou Zlatý léčitel. 

 

 

Znamení zvěrokruhu: lev, kozoroh, vodnář

Očista: vložte přes noc do misky s vodou, poté nabijte na přímém slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1022
1 850 Kč
Anděl broušený z křišťálu a zlatý léčitel Brazílie 194g

 

  • minerální kámen : křišťál
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení lev, kozoroh, vodnář
  • velikost kamene : 9x6 cm
  • váha kamene : 195 g
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Andělé
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…