Aroma roll-on na podporu ženství, sebelásky a krásy

ženství - sebeláska - krása

Přírodní olejový parfém s jemnou a podmanivou květinovou vůní růže a vanilky. Díky olejové bázi parfému se zaručí dokonalá vonná synergie ingrediencí. Přináší harmonii do srdce, stimuluje sebelásku a posiluje ženství.

Olej z růže má silně ženskou, květinovou vůni. Přináší harmonii do srdce, stimuluje a povznáší mysl a pomáhá při nespavosti, upravuje menstruační cyklus a vyrovnává hladinu hormonů.

Aroma roll-on od eResonance vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně jednotlivých přírodních esencí v kompozici, která dokáže působit zároveň na tělo i mysl a dodá vám chuť do života. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Použití:

Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Složení:

Organický jojobový olej

Organická vanilka

Organická růže

Všechny produkty značky eResonance jsou 100% ekologické. Ingredience na výrobu olejů jsou odebírány od malých rodinných bio farmářů.

eResonance produkty jsou ekologicky certifikované. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Netestováno na zvířatech a fairtrade.

Skladem (1 ks)
Kód: 1191
690 Kč
Kategorie: Aromaterapie
  • množství: 10 ml lahvička
  • Švýcarská Bio certifikace 
  • vyrobeno v Curychu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: