Aroma roll-on pomoc od bolesti hlavy, nevolnosti či starostech

nevolnost - bolest hlavy - starosti

Mějte neustále při sobě rychlou pomoc pro případ, že vás přepadne bolest hlavy z únavy či stresu. Aromaterapeutická směs éterických olejů z máty, vanilky a pomeranče příjemně chladí a zklidňuje. Nahrazuje obklad ve chvíli, kdy není možné si ho dopřát. Nepostradatelný pomocník se v praktickém roll-on balení vejde do každé kapsy či kabelky a v případě potřeby přináší rychlou úlevu.

Aroma roll-on od eResonance vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně jednotlivých přírodních esencí v kompozici, která dokáže působit zároveň na tělo i mysl a dodá vám chuť do života. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Použití:

Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Složení:

Organický jojobový olej

Organický sladký pomeranč

Organická máta peprná

Organická vanilka

Všechny produkty značky eResonance jsou 100% ekologické. Ingredience na výrobu olejů jsou odebírány od malých rodinných bio farmářů.

eResonance produkty jsou ekologicky certifikované. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Netestováno na zvířatech a fairtrade.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1190
690 Kč
Aroma roll-on pomoc od bolesti hlavy, nevolnosti či starostech
  • množství: 10 ml lahvička
  • Švýcarská Bio certifikace 
  • vyrobeno v Curychu