Aroma roll-on proti nespavosti, stresu či napětí

nespavost - stres - napětí

Aroma roll-on v bio kvalitě obsahuje 100% čisté éterické oleje z levandule Super, levandule Aspic a vanilky, které jsou skvělým pomocníkem při nespavosti, zmírňují stres a napětí. Obsažené éterické oleje výrazně zklidňují, přináší pocit klidu a pohody a jsou vhodné při poruchách spánku, při neklidu nebo jen pro příjemnou večerní relaxaci po náročném dni. Pokud trpíte poruchami spánku v cizím prostředí, oceníte jeho okamžitý účinek i na cestách.

Aroma roll-on od eResonance vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně jednotlivých přírodních esencí v kompozici, která dokáže působit zároveň na tělo i mysl a dodá vám chuť do života. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Použití:

Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Složení:

Organický jojobový olej

Organická levandule Aspic

Organická levandule Super

Organická vanilka

Všechny produkty značky eResonance jsou 100% ekologické. Ingredience na výrobu olejů jsou odebírány od malých rodinných bio farmářů.

eResonance produkty jsou ekologicky certifikované.

Netestováno na zvířatech a fairtrade. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1192
690 Kč
Aroma roll-on proti nespavosti, stresu či napětí
  • množství: 10 ml lahvička
  • Švýcarská Bio certifikace 
  • vyrobeno v Curychu