Éterický Bio olej Geránium růžové

Geránium růžové má sladké a květinové aroma s citrusovými nuancemi. Geránium je považováno za symbol štěstí a pozitivních emocí. Může také představovat přátelství nebo přání dobrého zdraví. Je známo, že růže symbolizuje lásku a vášeň, a často je spojována s Afroditou a Venuší, bohyní lásky.

Aroma

měkké, příjemné, orosené, trochu zelené

Geránium je ženská květinová vůně má výborné zklidňující účinky, odstraňuje úzkosti a nervozitu. Podporuje regeneraci zejména mastné pleti. Geránium má antiseptické a protizánětlivé účinky a působí příznivě na mysl, psychiku i fyzické tělo.

Květinová vůně má výborné zklidňující účinky, pomáhá odbourávat stres a napětí, navracet duševní rovnováhu i pozitivní myšlení. Geránium se v aromaterapii osvědčilo také díky schopnosti potlačovat úzkosti a nervozitu. Pokud přidáte pár kapek éterického oleje do svého oblíbeného krému či pleťového oleje, podpoříte regeneraci pokožky a její hojení. Je vhodné zejména pro pleť mastnou, kterou pomáhá čistit a dodá ji svěží vzhled. Poradí si s výkyvy nálad i přecitlivělostí.

eResonance organické esenciální oleje jsou perfektním doplňkem vaší domácí lékárničky.

Ať už potřebujete podporu spaní, relaxace nebo pomocníka ve dnech stresu eResonance organické oleje jsou pro vás ideální volbou.

Použití:

Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Certifikáty:

bio.inspecta AG : Certified Organic by Inspecta, Switzerland

EcoCert : Produit issu de l'agriculture biologique certifié / Wirkstoff aus ökologischer Landwirtschaft / Product from certified organic farming :FR-BIO-01

Upozornění:

Éterický olej geránium mohou používat těhotné ženy v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. U dětí je možná jeho aplikace od šesti let věku.

Balení:

Jantarová skleněná lahvička s kapátkem. Bílý dětský bezpečnostní uzávěr (HDPE (High Density Poly-Ethylene). Recyklovatelný. Vyrobeno z recyklovatelných materiálů.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1185
590 Kč –51 % 290 Kč
Éterický Bio olej Geránium růžové
Éterický Bio olej Geránium růžové
590 Kč –51 %
  • množství: 5 ml lahvička
  • Švýcarská Bio certifikace 
  • vyrobeno v Curychu