Éterický Bio olej skořice

Skořicové aroma zahřívá duši a rozpaluje naši vášeň. Používá se při léčbě nervového systému, při stresových problémech, bolestech hlavy, nespavosti a nervovém napětí.

Aroma

sladká, horká a kořeněná

Skořicový olej je charakteristický svou teplou výraznou vůní. Působí aromaterapeuticky, přispívá k uvolnění a relaxaci. Vůně je vhodná při zažívacích potížích, ulevuje při problémech s dýcháním. Skořice stimuluje srdeční činnost a posiluje imunitu.

Skořicový olej je vhodný i pro kosmetické používání. Jako součást masážních olejů přispívá k redukci celulitidy, prokrvuje a stimuluje pokožku, kterou vypíná a zpevňuje. Podporuje také regeneraci, stejně tak i postupnou detoxikaci organismu. Zlepšuje činnost lymfatického systému.

eResonance organické esenciální oleje jsou perfektním doplňkem vaší domácí lékárničky.

Ať už potřebujete podporu spaní, relaxace nebo pomocníka ve dnech stresu eResonance organické oleje jsou pro vás ideální volbou.

Použití:

Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Certifikáty:

bio.inspecta AG : Certified Organic by Inspecta, Switzerland

EcoCert : Produit issu de l'agriculture biologique certifié / Wirkstoff aus ökologischer Landwirtschaft / Product from certified organic farming :FR-BIO-01

Upozornění:

Skořicový éterický olej patří mezi nejsilnější alergeny, hromadí se v těle a může popálit pokožku. Má silné prokrvující účinky. Pokud jej budete chtít použít v jakékoliv podobě na pokožku, raději proveďte test snášenlivosti. Nenanášejte olej na pokožku nezředěný. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy a také pro děti do 10 let.

Balení:

Jantarová skleněná lahvička s kapátkem. Bílý dětský bezpečnostní uzávěr (HDPE (High Density Poly-Ethylene). Recyklovatelný. Vyrobeno z recyklovatelných materiálů.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2022
Kód: 1187
590 Kč –34 % 390 Kč
Éterický Bio olej skořice
Éterický Bio olej skořice
Akce
590 Kč –34 %
  • množství: 5 ml lahvička
  • Švýcarská Bio certifikace 
  • vyrobeno v Curychu