Éterický Bio olej Ylang ylang

Ylang Ylang je považován za afrodiziakum. Je známo, že je spojován s planetou Venuší. Symbolizuje sebedůvěru a odvážnost. Původem z Oceánie, Madagaskaru a Komory. Ylang ylang byl používán po staletí jako parfém nebo lék. Na indonéských ostrovech jsou čerstvě natrhané květiny napuštěny kokosovým olejem, čímž vzniká dokonalá mast pro péči o pleť a tělo.

Jeho žluté květy a jejich nezapomenutelná vůně, pomáhají probudit pocity smyslnosti a navodí vášnivou atmosféru.

Aroma

teplé, květinové, silné, exotické, smyslné

Éterický olej s omamnou exotickou vůní okouzlí všechny vaše smysly. Působí proti stresu a nespavosti, pomáhá snižovat krevní tlak a díky afrodiziakálním účinkům je vhodný pro smyslnou masáž. Kromě toho dodá vašemu domovu příjemnou atmosféru, která okouzlí všechny vaše smysly. Ylang-ylang také nabízí příznivé účinky na psychiku. Kromě toho, že je vhodný pro uvolněné při nadměrném stresu, zlepší náladu a prohloubí meditaci. Osvědčil se také při nespavosti.

Esenciální olej pomáhá snižovat krevní tlak a zklidňovat dýchání. Je výborný také jako kosmetický prostředek, a to zejména v péči o suchou nebo zralou pleť. Čistí ji, zjemňuje, celkově ji rozzáří a také působí proti zánětům. Esenciální olej ylang-ylang můžete díky jeho afrodiziakálním účinkům využít ke zpříjemnění chvilek strávených s vaším partnerem a užít si například smyslnou masáž.

eResonance organické esenciální oleje jsou perfektním doplňkem vaší domácí lékárničky.

Ať už potřebujete podporu spaní, relaxace nebo pomocníka ve dnech stresu eResonance organické oleje jsou pro vás ideální volbou.

Použití:

Pár kapek éterického oleje ylang-ylang nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě kapka, ve větších použijte maximálně 2 kapky. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než kapku. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Tip:

Éterický olej ylang-ylang je vhodný pro přípravu domácích parfémů. Nekapejte ho ale mnoho, protože je velmi aromatický a je schopný úspěšně zastínit další éterické oleje v něm.

Certifikáty:

bio.inspecta AG : Certified Organic by Inspecta, Switzerland

EcoCert : Produit issu de l'agriculture biologique certifié / Wirkstoff aus ökologischer Landwirtschaft / Product from certified organic farming :FR-BIO-01

Upozornění:

Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku, u dětí do šesti let, těhotné ženy jej mohou používat v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Éterický olej kananga je poměrně silně aromatický, nedávkujte do aromalapmy více než 2 kapky (při použití ve velké místnosti). Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Balení:

Jantarová skleněná lahvička s kapátkem. Bílý dětský bezpečnostní uzávěr (HDPE (High Density Poly-Ethylene). Recyklovatelný. Vyrobeno z recyklovatelných materiálů.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1188
590 Kč
Éterický Bio olej Ylang ylang
  • množství: 5 ml lahvička
  • Švýcarská Bio certifikace 
  • vyrobeno v Curychu