Špice hrot z růžového ametystu Brazílie 104g

čistota - stres - sny - klid - ochrana - odvaha

Všechno, co pro vás chci, je mír. V bezesných nocích mám energii, která vás usadí do snů. Chráním před negativitou a závislostmi, rozptyluji je. V mé přítomnosti není zatěžko opustit zvyk, který sice působí krátkodobou radost ale z dlouhodobého hlediska škodí. Moje energie přináší do  životů pochopení, moudrost, rozvahu a soucit. Napomáhám soustředění, pomáhám přijímat nové myšlenky, dodávám rozhodnost, rozvíjím intuici, podporuji proměnu záměrů ve skutečnost.

Jsem bránou do moudrosti Vaší duše.

S láskou Váš ametyst.

 

Znamení zvěrokruhu: beran, panna, střelec, kozoroh, ryby

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody, nebo v misce s vodou společně s křišťálem, můžete také použít kouř z vykuřovadla, poté nabijte ve stínu, aby neztratil svou fialovou barvu
 
Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 4476
770 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Název minerálu: Ametyst
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…

 

  • minerální kámen : růžový ametyst
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : 7x3,5 cm
  • váha kamene: 105 g

Růžový ametyst je nový a zatím se téměř nenabízí. Jedná se o mimořádně energický kámen se silnými léčivými účinky.
Pokud se podíváte na nejčastější vlastnosti, pak téměř všechny z nich jsou vlastnosti, které jsou spojené se srdcem.

Zvýšená intuice. Ať už nosíte růžový ametyst, nebo si jej držíte v blízkosti po celý den, nebuďte překvapeni, pokud vás zaplaví hluboký pocit „vědomí“.

Otevření srdeční čakry [čtvrtého energetického centra v těle] umožňuje člověku snadněji nabídnout a přijmout lásku, toleranci a láskyplné myšlenky do svého prožitku. Může být zvláště efektivní pro každého, kdo prožívá pocity stresu, smutku nebo zármutku.

Zvýšená osobní moc! Když máte růžový ametyst nablízku, je pravděpodobné, že se budete cítit obnovený, vyvážený a sladěný se svými aspiracemi a vyšším cílem. Jasnost je na hyperpohonu a pochybnost se zmenšuje. Mluvíme tady o dokonalé kombinaci pro osobní růst!

Růžový ametyst je jemnější, ženská verze tmavě fialového ametystu. Nepleťte si však jeho jemnost se slabostí; tento kámen je plný silných vibrací.
 

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: