Broušené srdce stromatolit Peru

 

Nejstarší důkaz života - stromatolit

Stromatolit (z řeckého stróma – vrstva a lithos – kámen) je hlízovitá vápnitá biogenní usazenina bochníkovitého až polokulovitého tvaru. Stromatolity vznikly vysrážením vápenného kalu na povrchu sinic či bakterií v bezkyslíkatém prostředí mělkých pravěkých moří. Mikroorganismy, které se podílely na jejich tvorbě, patřily mezi první živé organismy na Zemi a měly pravděpodobně velkou zásluhu na obohacování atmosféry kyslíkem. Stromatolity se dodnes vyskytují v některých západoaustralských mořských zátokách s vysokou salinitou.

Zkamenělé stromatolity patří mezi nejstarší fosilie a mohou dosahovat stáří až 3,5 miliardy let.

Stromatolit dává našemu životu smysl a pomáhá nám jednat ve shodě s našimi potřebami. Umožňuje nám změnit život k lepšímu, obhajovat svá stanoviska, ale ne za cenu konfliktního jednání. 

Udává se, že stromatolit posiluje tělesnou tkáň, podporuje vylučování, pomáhá při astmatu, vysokém či nizkém tlaku zlepšuje pohyblivost. 

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 251
490 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Položka byla vyprodána…

 

  • minerální kámen : stomatolit  
  • původ polodrahokamu : Peru
  • velikost kamene: 6 cm
  • váha polodrahokamu : 110 g
  • zakoupením získáte jeden z těchto vyobrazených kamenů
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: