Drahý kámen duhový obsidián srdce Mexiko 379g

sebevědomí - ochrana - uzemnění 

  Duhový obsidián je jedním z nejjemněji působících obsidiánů a je nejvzácnější ze všech druhů obsidiánů. 

 Moje síla nemá hranice a omezení. Díky tomu účinkuji mimořádně rychle a s obrovskou silou.

Jsem silně ochranný kámen vytvářející štít proti všemu negativnímu. Pohlcuji negativní energii z okolního prostředí a ve chvílích, kdy je to třeba, dokáži posilovat svého nositele. Přináším pomoc vysoce citlivým lidem. Dokáži zablokovat duševní útoky a odstraňuji negativní duchovní vlivy. Zavedu vás do vašeho nejhlubšího nitra a vynesu na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Pomáhám oprostit se od vnějších vlivů, můžu prolomit všechny blokády, aktivuji logické myšlení.

Váš obsidián.


 Znamení zvěrokruhu: lev, štír, kozoroh

Očista: pod tekoucí vodou, zmrazením (na 60 - 120 min. do mrazáku), černé obsidiány se nabíjí na sluníčku, jemnější obsidiány (mahagonový, sněhová vločka) se nabíjí jemnější cestou, tj. třením (měkkou látkou, např. flanel), na křišťálu, nebo na měsíčním světle

 Vzhledem k tomu, že obsidián má extrémní schopnost odsávat z okolí vše negativní, je nezbytné kámen často čistit (umýt pod tekoucí vodou).

Skladem (1 ks)
Kód: 1001
2 890 Kč –13 % 2 490 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Název minerálu: Obsidián
Drahý kámen duhový obsidián srdce Mexiko 379g
Akce
2 890 Kč –13 %

 

  • minerální kámen : duhový obsidián
  • původ polodrahokamu : Mexiko
  • velikost kamene : 9x8 cm
  • váha kamene : 379 g
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh, lev, váhy, štír
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: