Epidot špice hrot obelisk AAA kvalita 6cm

detox - osobní síla - kuráž - duševní rozvoj

Umocním vaší vnímavost. Dodávám kuráž užívat si života naplno a schopnost projevit sny, posiluji smysl pro identitu a osobní sílu. Jsem skvělým kamenem pro ty, kteří mají sklon k sebeobětování nebo mučednictví, rozháním přehnanou sebekritiku a kritičnost a pomáhám objektivně vidět síly a slabiny u sebe i ostatních. Učím, jak si uložit realistické cíle, odvádím vás od nedostižných očekávání a nevyhnutelného zklamání, které narůstá, počínáte-li si jen na základě emocí.

Můj detoxikační účinek může způsobit silné uvolnění negativní energie z jemnohmotných těl i fyzického těla, což je někdy pociťováno jako jednorázová katarze nebo duševní uvolnění, které čistí emocionální plán a buněčnou paměť.

S láskou epidot.

 

Znamení zvěrokruhu: beran, panna, kozoroh

Očista: čistíme po proudem studené vody, nabíjíme ve stínu nebo za svitu měsíce


 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant 

Skladem (1 ks)
Kód: 4440
590 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano
  • 1 ks náhodný výběr dle fotografie
  • minerální kámen : epidot
  • velikost kamene : cca 6-7 cm
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: