Face roller masážní váleček z jadeitu bílého

klid -  mír -  harmonizace -  čistá mysl -  láska

 Masážní váleček z pravého přírodního polodrahokamu jadeitu. Prastarý ajurvédský nástroj k lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá kosmetickým krémům nebo sérům pronikat hlouběji do pleti Pravidelným používáním zmírňuje vzhled tzv. druhé brady a černých kruhů pod očima, dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek, oteklosti. Díky face rolleru si můžeme mírnou lymfatickou drenáž provádět pravidelně doma a zabránit tak otokům obličeje, očí nebo dokonce bolestem hlavy. 

Face roller, díky chladu kamene, stahuje rozšířené póry a pleť na první pohled okamžitě rozzáří. Pokud je kámen zahřátý, zkuste ho na chvíli položit do lednice a poté masírovat. Jeho elegantní provedení a zlatá barva kovu  vás okouzlí na první pohled. Každý z face rollerů je jedinečný originál a díky přírodnímu kameni má také každý trošku jinou barvu a strukturu.

Váleček použijte na předem vyčištěný obličej. Naneste sérum, olejíček či krém a větším válečkem pomalu rolujte po obličeji. Malý váleček využijte na citlivou oblast kolem očí, nosu a brady. Doporučená doba masáže je 5-10min a lze vykonávat každý den. Nezapomeňte váleček poté vyčistit teplou vodou.

Jadeit

Jadeit přináší člověku klid, mír a čistotu mysli. Harmonizuje všechny roviny člověka. Zvyšuje pocity lásky a otevírá srdce.

 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 1215
690 Kč –20 % 550 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Název minerálu: Jadeit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Face roller masážní váleček z jadeitu bílého
690 Kč –20 %
  • luxusní zpracování jadeitu sněžného do oblíbených masážních výrobků
  • použitý minerální kámen : jadeit
 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: