Fluorit broušený vogel oboustranný Čína 50g

mentální síly - duševní ochrana - deprese - sebedůvěra

 Mé jméno je fluorit, svému majiteli poskytnu bezmeznou sebedůvěru v jeho schopnosti. Jsem obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni.
Současně dokáži zastavit působení psychické manipulace a nevhodného duševního vlivu.
Čistím, odstraňuji a přeorganizovávám v těle vše, co není v naprostém pořádku
.
Říká se o mně, že jsem nejlépe fungující krystal, pokud jde o překonání jakéhokoli nesoul
adu v těle.
Pusťte mě do svého života a poznejte nové aspekty bytí. 

V duševním životě zvyšuji sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci a současně usnadňuji překonávání duševních problémů. Odstraňuji utkvělé představy, iluze a odhaluji pravdu. Výrazně pomůži, pokud potřebujete jednat nestranně a objektivně. Skvěle pomáhám i při učení, dokáži uspořádat a zpracovat informace, neboť spojuji známé s tím, čemu se právě učíte. Zvyšuji koncentraci. Pomáhám strávit nové informace a zvyšuji rychlost myšlení.

Vyladím Vás do naprosté harmonie.

S láskou Váš fluorit.

 

Vogel krystaly jsou broušené podle legendárního vědce a léčitele s krystaly Marcela Vogela, jsou skutečně vzácnými a výkonnými nástroji energetického uzdravování. Marcel Vogel se snažil využít sílu vědy a lapidárního umění na zdokonalení krystalických forem přírody s cílem maximalizovat jejich potenciál přijímat, zesilovat a přenášet energii univerzální životní síly nabité záměrem léčit a silou lásky. Vogel brousil svoje krystaly tak, aby ladily s přírodní křemennou strukturou a také tak, aby vylepšil energetické vlastnosti krystalu na léčebné účely. Výsledek je esteticky fascinující! Unikátní oboustranný vogel, který je vytvořen 12 stranami, které znázorňují 12 paprsků světla. Vogel krystal má velkou léčivou sílu a je to vysoce aktivační krystal pro světelná těla, kde můžeme přivádět do těla velmi vysoké koncentrace krystalické energie a také čistého světla. Jeho špičku můžeme držet nad místem, které chceme aktivovat, které chceme harmonizovat, kde chceme rozproudit energie. Tato část je zcela na nás, jak to pocítíme. Vogel krystaly jsou opracované tak, aby zesilovaly, spojovaly a zacílily myšlenky a energie, které si přejet nasměrovat a přenést do těla/mysli. Specifický brus umožňuje vašim myšlenkám a energiím vniknout do krystalu přes jeho vstupní zakončení, být zesílené a zamířené během jejich cesty krystalem a být vyzářené z výstupního zakončení. Tímto způsobem jsou tyto krystaly používány na terapeutickou a duchovní práci. Na přenos energie do těla/duše, podporu meditace s cílem vytvořit spojení s duchovními bytostmi, a ve snaze soustředit naší životní energii na dosáhnutí cílů a realizaci snů. 

   

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, ryby, vodnář, beran, lev      

Očista: po očistění ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků, nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Kód: 7925
1 770 Kč
Fluorit broušený vogel oboustranný Čína 50g

 

  • minerální kámen : fluorit zelený
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh, ryby, vodnář, beran, lev
  • původ minerálu : Čína
  • velikost kamene : 6,5x2,5 cm
  • váha kamene : 50 g


diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme se, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Fluorit
Zdarma minerální dáreček: Ano