Lepidolit surový minerál Mozambiq

klid - štěstí - ochrana - proti nočním můrám - láska

 Mimořádně dobře posloužím při zmírňování stresu a deprese. Pomáhám při stabilizaci výkyvů nálad a navalů strachu nebo paniky. Jsem vynikajícím kamenem při překonávaní jakékoli citové nebo duševní závislosti včetně anorexie. Tiším vztek, hněv a další negativní emoce. Pozvedávám psychické vědomí.

Přitahuji štěstí svému nositeli. Podporuji lásku, uklidňuji vztahy narušené emocemi a pomáhám usmíření mezi milenci. Odstraňuji elektromagnetické znečištění (měl by jsem ležet na počítačích, kde účinně pohlcuji škodlivé záření). Účinně odstraňuji bloky a jejich příčiny. Pomáhám k nezávislosti a dosažení stanovených cílů.

Svému majiteli přináším hluboké citové vyléčení.

S láskou váš lepidolit!

 

Znamení zvěrokruhu: váhy

Očista: lepidolit se čistí pod vodou a nabíjí se na přímém slunciVíce o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 173
260 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Položka byla vyprodána…
Lepidolit surový minerál Mozambiq
Běžný produkt

 

  • 1ks surový minerální kámen : lepidolit
  • původ polodrahokamu: Mosambiq
  • váha drahých kamenů : cca 30 g
  • minerální kámen podle znamení váhy
  • každý nerost je jedinečný a nelze zaručit naprostou autenticitu barev a tvaru
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: