Luxusní citrínový krystal surový vodní Brazílie 1kg

hojnost - bohatství - štědrost - úspěch - štěstí

 Nesu sílu slunce, hřejivou energii co probudí vaší duši, která touží po hojnosti (hojnosti lásky, pohody, štěstí, finanční svobody atd.) . Pozvu duši do akce. Vaše velikost není v tom co máte ale to, co dáváte. Žijte velkoryse a milostivě vůči ostatním, v plnosti a hojnosti života. Do života přitahuji bohatsví, na jaké si jen dokážete vzpomenout. Poskytuji štěstí každému, kdo mě vlastní. Melancholie v mé přítomnosti nemá místo. Umím vás zbavit chronického únavového syndromu. Jsem mistrovským magnetem pro vaše vize a sny!

Pomohu vám nalézt bohatsví duše.

Váš citrín.

 

Vodní přírodní citrín - krystal, který svým růstem vyrůstal ve vodě nebo poblíž vod, kde se formoval jeho unikátní fyzický vzhled, ale zároveň energetický, neboť tento krystal zastupuje slunce - oheň v propojení s vodou. OHNEŇ a VODA v jedné kombinaci a spolupráci.

Citríny jsou také propojeny se silou, osobní sílou, kterou se máme naučit v pokoře projevit, začít ji používat správným směrem, do správných projektů v každém odvětví. Věřit ve svou sílu - zdravě - a konat potřebné kroky, které přinášejí změnu. Zlatavý krystal citrínu, který vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním nebo ozařováním, což je většina citrínů na našem trhu. Poznáte především podle ceny, protože pravé citríny jsou poměrně dražší záležitostí. Citrín už jen pohledem je kamenem obrovské síly, slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzické konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit. Jít za svými sny. Žít život s vášní.

 


Znamení zvěrokruhu: lev, blíženci, panna, býk

Očista: opláchněte pod vlažnou vodou nebo vykuřte vykuřovadlem, poté nabijte krátce na slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 883
13 900 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…

 

  • velký kus čistého surového krystalu citrínu o váze 1kg!
  • minerální kámen : citrín
  • původ polodrahokamu : Kongo
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení lev, blíženci, panna, býk
  • velikost : 14x9 cm
  • váha kamene : 984 g
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.