Luxusní drůza ametystu v achátu Uruguay 5,8kg

čistota - stres - sny - klid - ochrana - odvaha

Všechno, co pro vás chci, je mír. V bezesných nocích mám energii, která vás usadí do snů. Chráním před negativitou a závislostmi, rozptyluji je. V mé přítomnosti není zatěžko opustit zvyk, který sice působí krátkodobou radost ale z dlouhodobého hlediska škodí. Moje energie přináší do  životů pochopení, moudrost, rozvahu a soucit. Napomáhám soustředění, pomáhám přijímat nové myšlenky, dodávám rozhodnost, rozvíjím intuici, podporuji proměnu záměrů ve skutečnost.

Jsem bránou do moudrosti Vaší duše.

S láskou Váš ametyst.

 

Vysokovibrační nádherná ametystová drůza duchovních energií a plných fialových transformačních energií, která nám přichází v hluboké moudrosti vyprávět a předávat příběhy, které nám pomáhají v pochopení a rozpomínání si na mnohé události, jenž v sobě neseme jako osobnosti, ale také kolektivně jako lidstvo. Je jako klenot do celého prostoru, které zahalí svými fialovými transformačními - duchovními paprsky.  Tento silně transformační ametyst je zde pro toho, kdo je připraven. Pro toho, kdo se již rozhodl plně následovat své srdce, vědomí a uskutečňuje s vděčností kroky ke svému posunu, k tomu, pro co je povoláván, pro to, co má vykonat pro sebe, i kolektivně pro lidstvo, planetu, vesmír, vesmíry... Tato drůza je vhodná na oltář nebo tam, kde meditujeme a odpočíváme, zažeháváme náš oheň vizí a přání. Všude, kde je tato drůza položena, tam zvyšuje duchovní vibrace.

 

Znamení zvěrokruhu: beran, panna, střelec, kozoroh, ryby

Očista a nabíjení: opláchněte pod proudem vlažné vody, nebo v misce s vodou společně s křišťálem, můžete také použít kouř z vykuřovadla, poté nabijte ve stínu, aby neztratil svou fialovou barvu


 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant 

Můžeme doručit do:
11.3.2021
Externí sklad (1 ks)
Kód: 783
11 900 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano

 

  • minerální kámen : ametyst v achátu
  • původ polodrahokamu : Uruquay
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : 26x14 cm
  • váha kamene : 5,8 kg
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny s dutinou posetou krystaly drahých kamenů, které vytvařejí velice magický a luxusní vzhled 
  • geody i drúzy patří k větším kamenům, které ozvláštní každé místo a naplní ho tajemnou aurou

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.