Luxusní křišťálová mísa 3kg Brazílie TOP!

síla - ochrana - meditace - harmonie - léčení

 

Misky z kamenů nás vždy fascinovaly protože nejen, že vyzařují sílu a energii všude okolo sebe, ale také jsou nádherné v každém koutu vašeho domova. 

Naplňte je našimi krystaly, koulemi a budou se vzájemně nabíjet. Úchvatně na nich budou vypadat minerální šperky, když je zrovna nebudete používat a zároveň se vám na mističce krystaly šperků dobijí. Můžete je použít i na jídelní stůl jako misku na oříšky či ovoce.

 

Křišťál

Očistěte si mysl. Dám vám věci jasně najevo, mým darem je trpělivost a soustředění. Podívejte se na věci z nové pozitivní perspektivy, osvobozeni od špatných úsudků. Povzbuzuji vaší psychiku, pomáhám k sebezdokonalení, harmonizuji a odstraňuji nahromaděné bloky. Silně zesiluji pozitivní energie a ty negativní umím pohltit. Jsem univerzální a nejúčinější krystal na světě. 

Rád vám pomohu pročistit špatné emocionální nánosy.

Váš křišťál.

 

 

Znamení zvěrokruhu: lev, kozoroh, vodnář

Očista: vložte přes noc do misky s vodou, poté nabijte na přímém slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Můžeme doručit do:
3.11.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 399
11 990 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano
  • luxusní kus křišťálu opracovaný do tvaru mísy
  • minerální kámen : křišťál
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení vodnář, lev, kozoroh
  • velikost kamene : 21x19 cm
  • váha kamene : 2,97 kg
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
Doporučujeme přehrát v PC v nejvyšší HD kvalitě - nastavení / kvalita   
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme se, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.