Luxusní labradorit free form Madagaskar 10kg

ochrana - síla - proměna - esoterika - léčení

Moje barevné odlesky vás odnesou v čase do dětských let. Pomáhám se zpracováním citových a psychických bloků z minulosti a raného dětství. Nejsem ale pouze léčitelem vašeho vnitřního života. Vaše tělo je pro mne stejně důležité! Právě proto jsem vhodný pro léčení nachlazení, ulevuji při menstruaci, upravuji rovnováhu hormonů, odstraňuji stres, snižuji krevní tlak. Jsem vysoce mystický ale i tělesný. Vnaším světlo do života, zasvědcuji do tajemných mysteríí. Podporuji rozvoj intuice, přináším sílu a vytvrvalost. Jsem kamenem proměny a pomáhám vám v době velkých změn.

Pusťe mne do svého života a pomůži vám znovu uvěřit ve vlastní síly, spolu zvládneme vše.

Váš labradorit.

 

Obrovský mistrovský světelný labradorit propojený s duchovním věděním, jeho energie je velmi silná, je to vědomá osobnost, která má ráda své místo a také pozornost, nikoliv místo, které je plné dalších kamenů, neboť by je ostatní mohl energeticky zastiňovat, a tak snižovat jejich účinky. Tento krystal nese hluboké poznání a vývoj jak planety Země, tak v jeho zrcadle můžete vidět odraz a vývoje samotného Vesmíru a celé jeho krásy, krásy stvoření a tvoření.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, ryby, vodnář

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody nebo vykuřte kouřem z vykuřovadla, vzhledem k tomu, že je velmi citlivý na teplo, nabíjejte raději ve vodě, hodinu na slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Externí sklad (1 ks)
Kód: 792
23 900 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Název minerálu: Labradorit
Zdarma minerální dáreček: Ano
  • minerální kámen : labradorit
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh, ryby, vodnář
  • velikost kamene : 24x24 cm
  • váha kamene : 10 kg
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: