Luxusní leštěná koule z onyxu 5kg Pákistán

ochrana - síla - sebedůvěra - vytrvalost

Pomáhám vám zbavit se negativních myšlenkových vzorců, které pramení z toxických emocí. Bráním vás před negativitou, kterou na vás někdo záměrně vyšle. Umím pomoci v těžkých a nepřehledných dobách. Spojuji s vesmírnou silou. Léčím stará traumata, ovlivňující přítomnost.

Učím jednat asertivně a poskytuji síly k tomu, abyste se staly pány svého osudu. Nabízím spojení s jednotou vesmíru. Dokáži vás přesunout po proudu času, abyste pohlédli na vlastní budoucnost, a díky své moci ovlivnit lidské síly a schopnosti vám dopomůži, abyste se stali skutečnými pány svého osudu. Přináším ráznost, vytrvalost a životní sílu. Usnadňuji přijímání poučení z minulosti, zvyšuji sebedůvěru a pomáhám vyrovnat se s podmínkami ve vašem okolí.

Naplním vás pocitem bezpečí.

Váš onyx.

 Leštěné koule jsou krásný bytovým doplňkem. Nádherně se budou vyjímat na pracovním stole, položené na skleněném podstavci. Budou vyzařovat pozitivní energii a zároveň pohlcovat elektromagnetický smog.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody a poté nabijte na slunci
 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Vyprodáno
Kód: 496
4 990 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Název minerálu: Onyx
Zdarma minerální dáreček: Ano
  • téměř 5kg nádherný leštěný kus kamene
  • navíc zdarma podstavec z onyxu viz fotografie
  • minerální kámen : onyx
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh
  • průměr kamene : 15 cm
  • váha kamene : 4,8 kg
  • původ polodrahokamu : Pákistán
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • skleněný podstavec naleznete zde
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: