Manganokalcit leštěné vejce Afganistán 702g

něžnost - mateřství - klid

Jsem kamenem mateřství, bezpodmínečné lásky, citu a soucítění se vším živým. Mé něžné vyzařování je balzámem na zraněnou duši. Do života vnáším klid a mír. Posiluji imunitní systém. Umyjte si vodou, ve které jsem byl ponořen obličej, léčím problematickou pleť. Novorozencům v postýlce vnesu klidný spánek.

 

Znamení zvěrokruhu: blíženec

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody a poté nabijte nejlépe společně s křišťálem na denním světle, ne na slunci

 

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 7020
2 550 Kč
Manganokalcit leštěné vejce Afganistán 702g
  • minerální kámen : manganokalcit
  • původ polodrahokamu : Afganistán
  • velikost kamene : 10x7 cm
  • váha kamene : 702 g
  • zakoupením získáte tento jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Růžová
Položka byla vyprodána…