Minerál celestýn drúza Madagaskar

Jsem kamenem nové doby naší Země, mám velmi silné vibrace. Někdy mne také nazývají "učitelem pro Nový věk" jelikož umožňuji volný tok vyšších frekvencí do čaker konkrétně koruní a třetího oka a také krční čakry, a posiluji související orgány.

Naplním vás absolutním klidem, dám vám ochutnat mír a vyčistím srdce od zloby.  Moje šedomodrá nebeská barva vás okamžitě uklidní. Uvolňuji stres, úzkost a obsedantní chování. Dokáži propojovat s vyšší mocí. Pokud budete chtít, napomohu k vyčištění aury a čaker. Vnuknu vám nové vize a poskytnu chuť k jejich naplnění. Při stresu uklidňuji, bystřím mysl, zlepšuji komunikaci. Učím svého majitele moudrosti a otevření se novým zkušenostem. Pomáhám při řešení složitých otázek. Léčím auru, napravuji pokažené vztahy. Pomáhám umělcům tvořit a uvolnit trému.

Jsem velkým prostředníkem pro hluboké stavy meditace, pomáhám uklidnit mysl a otevírám ji pro komunikaci z vyšších říší.

Váš celestýn.

Očista: nechte projít kouřem z vykuřovadla nebo krátce opláchněte proudem vody, nabíjejte pouze ve stínu, chviličku, né na přímém slunci, mohl by začít blednout


 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Můžeme doručit do:
30.10.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 278
990 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano
Minerál celestýn drúza Madagaskar
Novinka
  • minerální kámen : celestýn
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení vodnář
  • velikost kamene : 9x5 cm
  • váha kamene : 0,32 kg
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny s dutinou posetou krystaly drahých kamenů, které vytvařejí velice magický a luxusní vzhled 
  • geody i drúzy patří k větším kamenům, které ozvláštní každé místo a naplní ho tajemnou aurou

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.