Minerál charoit leštěné plátky Sibiř 73g

sebevědomí - přítomná chvíle - seberozvoj - spontánnost

 Se mnou se každý snáze vyrovná se svými „zápornými vlastnostmi" a získá uznání druhých.

Oprošťuji od pocitu zakořeněného strachu, přičemž působím blahodárně zejména při překonávání odporu a osvojování si schopnosti nahlížet na věci z širší perspektivy. Podněcuji k energickému a spontánnímu jednání a současně dokáži potlačovat stres i obavy. Svého majitele uvádím do stavu uvolnění. Lze mne použít k překonání různých nutkání a posedlostí. Tím, že uvádím do rovnováhy korunní čakru, pomáhám čelit pocitu odcizení nebo frustrace. Působím jako spojenec každého, kdo je nucen řídit se častěji názory jiných lidí nežli svými.

Transformuji negativní energii v hojivou sílu, stejně jako měním pocit nerovnováhy v příjemný stav harmonie. Vyčerpanému tělu dodávám energii, uvádím v soulad protiklady a reguluji krevní tlak. Působím blahodárně na oči, srdce, játra a slinivku břišní. Napravuji poškození jater způsobené alkoholem. Pomáhám se zbavit křečí a bolestí. Přináším hluboký tvrdý spánek plný živých snů. Zaháním nespavost a pomáhám dětem klidně usínat. Blahodárně působím tam, kde je srdce ohroženo špatnou funkcí autonomního nervového systému. Léčím autismus a narušenou rovnováhu protikladů.

Svému majiteli pomohu, aby právě přítomnou chvíli přijal jako tu nejlepší možnou.

S láskou Váš charoit.

 

Znamení zvěrokruhu:štír, střelec, ryby, vodnář

Očista: očistíme kouřem z vykuřovací palice nebo necháme půl minuty pod tekoucí vodou, nabíjíme na nepřímém slunečním či měsíčním světle


 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 7623
2 850 Kč
Minerál charoit leštěné plátky Sibiř 73g

 

  • minerální kámen : charoit 
  • původ polodrahokamu : Sibiř
  • velikost kamene : 14x2,5 cm 
  • váha polodrahokamu : 73 g
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
diamant_gaia
 

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Fialová
Název minerálu: Čaroit
Položka byla vyprodána…