Minerál chromdiopsid surový Jakutsko

láska - cesta srdce - radost - nové cíle 

 Jsem znám také pod názvem Ruský smaragd. Jsem nádherně sytě zbarvený a můj název je odvozen od řeckého (diopsis – což znamená mající dvě podoby). Je to proto, že z jedné strany mám jednu barvu a z jiných úhlů se vám zobrazuji zase v jiných odstínech.      

Jsem kamenem, který podporuje analytické myšlení, intelektuální schopnosti a paměť a zároveň vás podpořím v následování intuice a zvyšuji vaši schopnost cítění. Disponuji velmi silnými vibracemi, které otevírají, harmonizují a posilují srdeční čakru. Odstraňuji smutek a lítost a mimořádně dobře dokáži hojit bolesti srdce. Vnáším lásku do života na všech úrovních. Odstraňuji staré citové blokády, chybné vzorce chování a špatné vzpomínky. Jdu cestou srdce. Rozvíjím schopnost milovat bez podmínek, soucítit s druhými, odpouštět, být pokorný a skromný. Uchovám ve vás hluboký klid a vyrovnanost, která pramení z poznání sebe sama. V mém tichu lze nalézt sebe sama, svou pravou odvahu (podstatu), odpovědi na všechny otázky, své talenty, způsoby a jak je uplatnit směrem ke společnosti. Pokud vám vyhovuje žít pořád stejně, nikdy nepřekročit hranice známého, jezdit ve stále stejných vyježděných kolejích, a svá tajná přání držet někde stranou, pak je vše v pořádku. Pokud vám to tak již nevyhovuje, je čas na změnu. Je na čase udělat ten první krok (a vy v nitru dobře víte, který to je). Já vás svými vibracemi v tom popostrčím a pomůžu.   

S láskou Váš chromdiopsid.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, štír

Očista: po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků, nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na měsíčním světle, nebo krátce na přímém slunci

  Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Skladem (2 ks)
Kód: 420
690 Kč
Kategorie: Drahé kameny

 

  • 1ks minerální kámen chromdiopsid 
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení: 
  • původ polodrahokamu : Jakutsko
  • velikost kamene: 3-4 cm
  • váha polodrahokamu : cca 20-24g
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: