Polodrahokam morganit s lepidolitem surový minerál Nigérie

 

Lepidolit

Mimořádně dobře posloužím při zmírňování stresu a deprese. Pomáhám při stabilizaci výkyvů nálad a navalů strachu nebo paniky. Jsem vynikajícím kamenem při překonávaní jakékoli citové nebo duševní závislosti včetně anorexie. Tiším vztek, hněv a další negativní emoce. Pozvedávám psychické vědomí.

Přitahuji štěstí svému nositeli. Podporuji lásku, uklidňuji vztahy narušené emocemi a pomáhám usmíření mezi milenci. Odstraňuji elektromagnetické znečištění (měl by jsem ležet na počítačích, kde účinně pohlcuji škodlivé záření). Účinně odstraňuji bloky a jejich příčiny. Pomáhám k nezávislosti a dosažení stanovených cílů. Svému majiteli přináším hluboké citové vyléčení.

 Morganit

Potřebuješ poznat, co to je skutečná láska a respekt k sobě, jak si udržet své energetické pole čisté a přesto vnímat, co se děle kolem tebe? Chceš se naučit být plně přítomná(ý), mít maximálně otevřené vědomí, a přesto se nehroutit pod tíhou všech emocí a pocitů, které ostatní prožívají? Ukážu ti jak na to.

  

Znamení zvěrokruhu: váhy

Očista: lepidolit i morganit se čistí pod vodou a nabíjí se na přímém slunciVíce o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Můžeme doručit do:
30.10.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 401
1 390 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Polodrahokam morganit s lepidolitem minerál Nigérie
Novinka

 

  • surový minerální kámen : morganit s lepidolitem
  • původ polodrahokamu: Nigérie
  • váha polodrahokamu : 120 g
  • velikost polodrahokamu : 5x5cm
  • minerální kámen podle znamení váhy
  • každý nerost je jedinečný a nelze zaručit naprostou autenticitu barev a tvaru
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.