Polodrahokam morganit s lepidolitem surový minerál Nigérie

 radost - klid - vnitřní síla - láska - jasné vnitřní vidění - nezávislost

 

Lepidolit

Mimořádně dobře posloužím při zmírňování stresu a deprese. Pomáhám při stabilizaci výkyvů nálad a navalů strachu nebo paniky. Jsem vynikajícím kamenem při překonávaní jakékoli citové nebo duševní závislosti včetně anorexie. Tiším vztek, hněv a další negativní emoce. Pozvedávám psychické vědomí. Přitahuji štěstí svému nositeli. Podporuji lásku, uklidňuji vztahy narušené emocemi a pomáhám usmíření mezi milenci. Odstraňuji elektromagnetické znečištění (měl by jsem ležet na počítačích, kde účinně pohlcuji škodlivé záření). Účinně odstraňuji bloky a jejich příčiny. Pomáhám k nezávislosti a dosažení stanovených cílů. Svému majiteli přináším hluboké citové vyléčení.

 Morganit

Umím k vám přivolat lásku a udržuje ji. Dodávám odvahu k projevům lásky a vytvářím prostor potřebný k tomu, abyste si skutečně mohli užívat života.

Jako růžový kámen aktivuji a pročišťuji srdeční čakru, do života plného stresu přináším uklidnění a blahodárně působím na nervový systém. Upozorním vás na zlozvyk využívat únikové cesty a na přehnanou ješitnost, která vám může bránit v duchovním rozvoji. Upozorním rovněž na dosud přehlížené potřeby duše. Pomáhám rozpoznávat nenaplněné citové potřeby a nevyjádřené emoce. Jsem velmi účinným kamenem při zahánění nepříznivých myšlenek a podvědomého odporu, jenž brání uzdravení a osobní proměně. Zbavuji člověka duševního návyku stavět se ustavičně do role oběti a otevírám srdce, aby dokázalo přijímat ničím nepodmíněnou lásku a úlevu. Udržuji citovou složku osobnosti ve vyrovnaném stavu, zatímco v těle dochází k psychosomatickým změnám.  

Přezdívá se mi růžový smaragd, též kámen božské lásky přináším lásku ve vztazích ale také k sobě samému a jsem mimořádně vhodný pro zástupkyně něžného pohlaví, kterým pomáhám odhalit jejich vnitřní sílu a krásu. Harmonizuji energii a zvyšuji sebevědomí. Stimuluji sexuální prožitky. Napomáhám správnému proudění krve. Zmírňuji migrény a bolesti způsobené nervovou soustavou.

Potřebujete poznat, co to je skutečná láska a respekt k sobě, jak si udržet své energetické pole čisté a přesto vnímat, co se děle kolem vás? Chcete se naučit být plně přítomná(ý), mít maximálně otevřené vědomí, a přesto se nehroutit pod tíhou všech emocí a pocitů, které ostatní prožívají? Ukáži vám jak na to.

 

 

Znamení zvěrokruhu: váhy, býk, vodnář

Očista: čistíme pod vodou a nabíjí se na přímém slunci

  

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 401
1 390 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Položka byla vyprodána…

 

  • surový minerální kámen : morganit s lepidolitem
  • původ polodrahokamu: Nigérie
  • váha polodrahokamu : 120 g
  • velikost polodrahokamu : 5x5cm
  • minerální kámen podle znamení váhy
  • každý nerost je jedinečný a nelze zaručit naprostou autenticitu barev a tvaru
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: