Polodrahokam auralit leštěný obelisk Brazílie 57g

 

Auralit vznikl asi před 1,2 miliardami let. Bylo zjištěno, že meteorické dopady během této doby vynesly na povrch vzácné kovové rudy, které se nakonec rozpustily a byly začleněny do struktury rostoucího ametystového krystalu.

Auralit se skládá převážně z ametystu a citrínu ale může obsahovat i spoustu dalších minerálů, jako je například limonit, titanit, pyrit, sfalerit, měď, platinu, hematit, železo, zlato, rutil, nikl, epidot, magnetit, chalkopyrit, rutil, bornit, nebo stříbro.

Vzhledem k obrovskému množství prvků a minerálů nalezených v auralitu, působí jako most k Božství a má otevřený kanál k vyšším duchovním říším a zápisům kvantového pole. Pomáhá lépe channelovat s našimi průvodci a anděly. Jestliže pracujete na svém osobním a duchovním rozvoji s auralitem, postupně dostáváte své myšlenky pod kontrolu a máte velkou šanci, stát se úspěšným channelerem.

Auralit pomáhá vzpomenout si na minulé životy, a na s tím spojenou karmu, pomáhá uvolnit staré karmické vzorce. Auralit usnadňuje hlubokou meditaci. Přináší vnitřní zaměření, které nám pomáhá napojit se do nejvyšších říší a zaměřuje našeho ducha na hojnost, která je přítomna kolem nás. 

Podržte Auralit u korunní čakry a srdeční čakry, vytvoříte tak mocný tok energie. Je dobré být při práci s tímto krystalem zcela uzemněn. 

U nás lze monetárně zakoupit drúzy auralitu s červenou čepičkou nebo vyleštěné špičky různých velikostí a brusů. Všechny jsou zakoupeny u mého dodavatele z Brazílie. Tam je tento kámen často nazýván Red-Capped Ametrine. 

Kombinace všech minerálů obsažených v jednotlivých kusech, nádherně vynikne pokud si je podsvítíte baterkou. 

Auralit je unikátní a velmi vzácný krystal hlavně díky velkému množství obsažených minerálů a duchovním vlastnostem. 

 

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant 

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6995
620 Kč
Polodrahokam auralit leštěný obelisk Brazílie 57g

 

  • minerální kámen : auralit
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • velikost kamene : 4x4 cm
  • váha kamene : 57 g

     

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Hnědá
Zdarma minerální dáreček: Ano