Polodrahokam granát fazety Indie 2cm

ochrana - sexuální energie - pevné vztahy

Odhaluji možné nebezpečí. Už od dávných věků mne lidé používali jako silný amulet. Udržuji v rovnováze sexuální touhu a dokáži napravit citovou disharmonii. Zejména v mé červené podobě, podněcuji a kontroluji nárůst energie kundalini, přičemž současně zvyšuji i sexuální potenci. Jsem kamenem podporující pevné vztahy a zájem o bližního. Jsem velmi užitečný v době krizí. Prospívám v situacích, z nichž zdánlivě není východiska, právě proto skvěle sloužím ve chvílích, kdy se život tříští na kusy nebo se promění v řadu traumat a zkoušek. Podporuji správné fungování metabolismu, pomáhám lépe vstřebávat minerály a vitamíny, dokáži regenerovat DNA.

S láskou granát.

 

Znamení zvěrokruhu: lev, beran, štír

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody, nechte projít kouřem z vykuřovadla, poté nabijte na slunci nebo na měsíčním svitu

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6411
320 Kč
Polodrahokam granát fazety Indie 2cm
  • 1ks náhodný výběr
  • minerální kámen : granát melanit
  • původ polodrahokamu : Indie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení lev, beran, štír
  • velikost kamene : cca 2-2,5 cm
  • váha kamene : cca 15 g
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Červená
Název minerálu: Granát
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení