Polodrahokam granát fazety Indie 1,8cm

ochrana - sexuální energie - pevné vztahy

Odhaluji možné nebezpečí. Už od dávných věků mne lidé používali jako silný amulet. Udržuji v rovnováze sexuální touhu a dokáži napravit citovou disharmonii. Zejména v mé červené podobě, podněcuji a kontroluji nárůst energie kundalini, přičemž současně zvyšuji i sexuální potenci. Jsem kamenem podporující pevné vztahy a zájem o bližního. Jsem velmi užitečný v době krizí. Prospívám v situacích, z nichž zdánlivě není východiska, právě proto skvěle sloužím ve chvílích, kdy se život tříští na kusy nebo se promění v řadu traumat a zkoušek. Podporuji správné fungování metabolismu, pomáhám lépe vstřebávat minerály a vitamíny, dokáži regenerovat DNA.

S láskou granát.

 

Znamení zvěrokruhu: lev, beran, štír

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody, nechte projít kouřem z vykuřovadla, poté nabijte na slunci nebo na měsíčním svitu

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 6411
190 Kč
Polodrahokam granát fazety Indie 1,8cm
  • 1ks náhodný výběr
  • minerální kámen : granát melanit
  • původ polodrahokamu : Indie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení lev, beran, štír
  • velikost kamene : cca 1,8-2 cm
  • váha kamene : cca 5 g
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Červená
Název minerálu: Granát
Zdarma minerální dáreček: Ano