Polodrahokam shattuckit plátek Kongo 102g

motivace - sebevědomí - klid - harmonie - očista čaker

 Poměrně vzácný, nádherně zbarvený kámen, složený z chryzokolu, kupritu, limonitu a azuritu, je svým zabarvením a charakterem ozdobou každé sbírky. Vzácný kámen shattuckit dle lidových tradic vyzařuje velmi jemnou ochrannou energii, přináší jasné vize a učí odpovědnosti. Udává se, že shatttuckit je vysoce vibrační duchovní kámen, který umožňuje kontakt s nejryzejším čistým zdrojem energie, vyzařuje velmi jemnou, mírumilovnou a ochrannou energii. Traduje se, že umožňuje odpoutat od svého majitele všechny připojené entity a že je kamenem ryzí pravdy, komunikace a intuice.

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Skladem (1 ks)
Kód: 4508
2 190 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Název minerálu: Chryzokol, Malachit
Zdarma minerální dáreček: Ano

 

  • minerální kámen : shattuckit
  • původ polodrahokamu: Kongo
  • velikost kamene : 10x4,5 cm
  • váha kamene : 102 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický a jedinečný kámen
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: