Výběr krystalů a minerálů pro nastávající maminky

Drahé kameny mohou být prostředkem, jak sladit vibrace maminky a miminka, mohou dodat pocit ochrany a potřebnou energii.
Pečlivě vybrané minerály dokaží zharmonizovat duši a tělo maminky i miminka.

Pytlíček obsahuje tyto 4 krystaly.

Jantar podporuje imunuti, tlumí bolest, uklidňuje a je silným amuletem, nazýván také jako přírodní sedativum.

Růženín je symbolem nekonečné lásky a přátelství. Nevyjadřuje pouze mileneckou lásku, ale spíše tu jemnou, mateřskou, platonickou. Otevírá naše srdce pro nové vztahy, a to i pro vztah s ještě nenarozeným děťátkem. Zároveň harmonizuje, uklidňuje, dodává mír a optimismus.

Akvamarín je dalším z kamenů, které k období těhotenství bezesporu patří. Doporučili bychom ho především úzkostlivějším maminkám, které snadno podléhají stresu a obávají se o zdraví děťátka nebo mají strach z porodu, ale i těm, které bojují s únavou. Akvamarín je kamenem, který dodává odvahu, energii a hlavně optimismus. Odbourává stres a strach, přináší uklidnění a harmonii. Mírní obavy a chrání před negativními vlivy a emocemi z okolí.

Ametyst je symbolem proměny, proto je s obdobím těhotenství a porodu také spjatý. Jedná se především o silný ochranný kámen, který byl už v dávných dobách používán jako amulet. Chrání před negativními vlivy z okolí naši mysl i tělo a chrání nás i před stresem a duševní bolestí. Vede mysl k uklidnění a používá se při meditacích. Na fyzické úrovni se používá zejména při bolestech hlavy a migrénách, pro podporu hormonální činnosti žláz. Největší využití však má pro klidný spánek a používá se při nespavosti, která je v těhotenství velmi běžná.

Vyprodáno
Kód: 86
390 Kč
Kategorie: Drahé kameny
WhatsApp Image 2019 11 18 at 16.19.43
Běžný produkt

 

Spolu s krystaly obdržíte zdarma krásný pytlíček s nápisem v barvě růžového zlata. Popisek s účinky kamenů je také přibalen do balíčku.

Krásný a roztomilý dáreček, který potěší všechny milovníky přírody a pozitivní energie.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: